שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2410
מאמרים: 7394
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

ביטוח רכב להגנה מרבית


אמנון
 
 

 

ביטוח רכב איכותי נמדד לפי עלותו ועמוק הכיסוי שהוא מעניק, אך אלו לא הפרמטרים היחידים, כדאי לבדוק גם עד כמה מקשה חברת הביטוח על תביעות ממבוטחיה וכמה זמן לוקח עד מתן הפיצוי, ומכיוון שהתחרות בשוק עזה, ניתן להתמקח ולהגמיש את תנאי המחיר ולגבש לכם הצעה משתלמת. תמחור הביטוחים מושפע לא רק מהצעת הבסיס אלא גם מגיל הנהג או הנהגים, מהרקורד התעבורתי של הנהג, מהרקורד שלו מול חברת הביטוח, מגיל הרכב ודגם הרכב, לפי שיקולים אלו ניתנת לבסוף הצעת המחיר. למשל לנהג בשנות העשרים מציעות חברות הביטוח פוליסה יקרה מלנהג וותיק, וכך גם לנהג עם רקורד תעבורתי ללא רבב ולנהג ללא היסטוריית תביעות לביטוח, גיל הרכב קובע את סוג פוליסת הרשות, והדגם מייקר אותה אם מדובר ברכב יוקרה או רכב אהוב על גנבי הרכב.

מאז פתיחת שוק הביטוחים לתחרות ישנם שני מודלים נפוצים של חברות ביטוח, חברת הביטוח המשווקת את הפוליסות שלה דרך סוכנים, וחברות ביטוח ישיר הפועלות באמצעות הרשת או הטלפון ממרכזי שירות לקוחות, ביטול עמלת הסוכן מסיעת להן במלחמת המחירים, אך היתרון הזה יכול להיות חסרון כשתאלצו להתמודד מול מענה אנושי מאדם לא מוכר ונטול מחויבות אמיתית לכם כפי שסוכן ביטוח יהיה. כול חברת ביטוח נותנת גם קדימות מעט שונה לשיקולים לפיהם יתמחרו את הביטוח, לכן אם בשל פרט מסוים בפרופיל הביטוחי שלכם תתבקשו לשלם יותר בחברה אחת, יתכן שבחברת ביטוח אחרת לא תתבקשו לשלם יותר בשל פרט זה.

תנאים לביטוחי הרשות

ביטוחי הרשות הינם ביטוחים שאינם חובה, אלו ביטוחים שנועדו לכסות נזק ברכוש, של אחרים, או שלכם ושל אחרים, ביטוח מקיף הינו ביטוח שנועד להגן על צד ג' אך גם על רכבכם, לא מאפשרים לרכוש ביטוח זה לרכב שמעל עשר שנים ובחברות מסוימות מותחים את הגבול לרכב שגילו למעלה מ 12שנים, אך אז מחיר הפוליסה כבר יהיה יקר ולמעשה לא כול כך משתלם, הביטוח מגן על כול נזק שגרם הרכב המבוטח לרכוש אחרים, כלי רכב או כול מה שנפגע על הכביש ובסמיכות לו, כמו שער גישה וכדומה, ביטוח רכב מקיף מפצה מפני גניבה, תאונה ועוד סעיפים בפוליסה, ומכיוון שסעיפיו אינם מנוסחים בחוק כמו ביטוח חובה, ישנו שוני בסעיפי הפוליסה בין חברה לחברה, וכדאי למצוא את זו שנותנת לכם את הקומבינציה האידיאלית בין הצרכים שלכם להגן על רכבכם ובין העלות.

ביטוח רכב צד ג' הוא לרכבים שמעל עשר שנים, זהו ביטוח שמגן על המבוטחים רק מנזק שגרם רכבם לרכוש אחרים, ומכסה את המבוטח על הוצאות משפטיות ומתן פיצוי. כול הביטוחים, רשות וחובה מבקשים התקנת כריות אוויר, ובמקרה של ביטוח מקיף אף אמצעי הגנה כנגד גניבות. ישנן הצעות מיוחדות בחברות שונות שנועדו לקהלי נישה כמו הורים לנהגים צעירים שאינם מעונינים בהגדלה משמעותית של הפוליסה, כאלו המועניינים לקבל שירותי גרירה במקרה תקלה וכדומה. כדאי לבדוק את פריסת המוסכים המקובלים על חברת הביטוח, על מנת שתוכלו להבטיח לכם טיפול נגיש במקרה הצורך, התחייבות החברה לחפים מקוריים, ותנאיה המיוחדים במקרים שונים של אירועים שידרשו כיסוי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה