שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

ביטוח רכב לפיג'ו


אמנון
 
 

 

חברת פיג'ו הוותיקה נוסדה בשנת 1810 בצרפת. החברה מייצרת ומשווקת רכבים, אופניים ואופנועים ודגמי הרכבים מסוג פיג'ו אהובים על הקהל הישראלי. לפיג'ו דגמים רבים ועלויות ביטוח פיג'ו, כמו ביטוח חובה וביטוח מקיף, משתנות בהתאם לדגם ולחברת הביטוח.

ביטוח פיג'ו

חברת פיג'ו ידועה בדגמיה הפופולריים השונים. מידי כמה שנים מוציאה החברה דגמים חדשים אשר מחליפים את הדגמים הישנים. פיג'ו מתחרה בכל הקטגוריות של הרכבים כמו שוק הקומפקטיות, מכוניות משפחתיות, מכוניות סלון וכו'. בהתאם למודל הרכב, שנתון הייצור, נפח מנוע והמערכות המותקנות ברכב יושפע גם מחיר ביטוח פיג'ו. רבים נוהגים לרכוש ביטוח רכב המכיל ביטוח חובה המחויב על פי חוק, ולהוסיף ביטוח רשות כמו ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף. חברות ביטוח רבות נוהגות להתאים ביטוח רכב לפי סוג הרכב ולכן כדאי לבדוק מהן חלופות הביטוח הנמצאות בשוק בין חברות הביטוח ולהשוות ביניהן מבחינת מחיר וסעיפי הפוליסה הנכללים בביטוח. 

דגמים חדשים בישראל

חברת דוד לובינסקי, היבואן הראשי של פיג'ו בישראל, זוכה לנתח מכירות יפה עם דגמי היצרן. היבואן מביא לישראל דגמים חדשים המתאימים לשימוש פרטי וכן מסחריות וטנדרים קטנים כמו פיג'ו בוקסר ופיג'ו פרטנר הפופולרית. ביטוח רכב לדגמי המסחריות והטנדרים חשוב בגלל ריבוי פריצות וגניבות לרכבים מסחריים בשל ניסיונות גניבה של הרכב או גניבת ציוד מהרכב. בין דמי פיג'ו החדשים ניתן למצוא את ה- 107 הקומפקטית העירונית שזוכה להצלחה במכירות בארץ ובעולם. דגם ה-207 שמחליף את פיג'ו 206 הפופולרי.

פיג'ו 308, מחליף את דגם ה- 307 המוצלח, וגם הוא זוכה למכירות יפות בישראל. פיג'ו 307 כולל אמצעי מיגון שונים המגיעים מהמפעל ויכול להוזיל תעריף ביטוח רכב. הדגמים היוקרתיים הם פיג'ו 508 שהוא רכב מנהלים מפואר ומאובזר, פיג'ו 3008 (קרוס אובר) המשמש היטב בכביש אך מאפשר גם נסיעת שטח מהנה, דגמי הספורט היוקרתיים RCZו 308 CCאשר נחשבים לפאר יצירה וחווית נסיעה ברכב ספורטיבי חזק, אמין ואיכותי. חשוב להתאם את פוליסת הביטוח לבעל הרכב ולדגם הפיג'ו אותו הוא מחזיק בבעלותו. יש שוני בסעיפי הכיסוי בין חברות הביטוח ויש לבדוק האם הפוליסה מכסה את בעל הרכב בהתאם לצורכיו.

האריה צריך ביטוח

אמנם לוגו החברה הוא אריה, אך מעבר לאריה יש לרכוש ביטוח חובה ולהוסיף ביטוחי רשות והרחבות לפי הצורך. לרכבים חדשים ויוקרתיים נהוג לרכוש ביטוח פיג'ו מותאם אישית אשר כולל ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' הנותנים מענה לרוב סוגי הפיצויים והזיכויים הנדרשים. פוליסות הביטוח שונות בין חברות הביטוח השונות לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף כאשר יש לחדש את הביטוח לרכב או לרכוש ביטוח חדש לרכב שרק נקנה. הרכב הביטוח ועלותו שונה בהתאם לדגם פיג'ו, נפח המנוע ושאר פרמטרים הקשורים ברכב. ככל שהרכב יוקרתי יותר כך הביטוח לרוב יקר יותר. בדגמים הפופולריים ניתן להשיג ביטוח פיג'ו במחיר טוב יותר מכיוון שלדגמים פופולריים עלות התיקונים במוסכי הסדר נמוכה יותר לחברות הביטוח. מעבר לדגם הרכב אשר משפיע על עלות הפוליסה תושפע הפוליסה ממספר הנהגים ובעיקר מגליון הרשעות התנועה של הנהגים, גיל הנהגים, וכמובן מגליון תביעות הביטוח הקודמות שלהם. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה