שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

ביטוח רכב מקיף - כי לא מומלץ לנהוג בלעדיו


טלי גל
 
 

ביטוח רכב מקיף, בדומה אל ביטוח צד ג' גם הוא מוגדר כביטוח רשות, אך כיום קשה מאוד למצוא נהג רכב אשר שאין לו כיסוי של ביטוח רכב מקיף וזאת משום הכיסויים החיוניים הקיימים בו.
 

ביטוח רכב מקיף - מדוע ביטוח זה כה חשוב?

לא פעם ולא פעמיים נתקלנו בטרגדיה זו או אחרת של נהגים אשר נאלצו לשלם בעצמם נזקים שנגרמו לרכב בעקבות פריצה, דליקה, רעידת אדמה ועוד. משום שנהג זה לא היה מכוסה בביטוח מקיף, הוא נאלץ להתמודד לספוג את כל ההוצאות, דבר אשר הוביל אותו לחובות.

אם תחליטו לרכוש ביטוח לרכב מסוג ביטוח חובה, לא תצטרכו לדאוג שמא אתם אלו שתצטרכו לשלם עבור כל הנזקים שיגרמו, שכן חברת הביטוח מסירה עול כלכלי כבד זה מעל כתפכם ונושאת את הנטל במקומכם.
 

ביטוח מקיף - מה הוא כולל?

ביטוח רכב מקיף כולל כיסויים ביטוחיים רבים וכל חברת ביטוח מתחרה בשנייה בהיקף הכיסויים ובמחירים הביטוחים השונים. לכן, חשוב לבצע סקר שוק כל הצעות חברות הביטוח ולהחליט מהי תוכנית הביטוח המתאימה ביותר לכם. ביטוח מקיף תמיד יכלול את הכיסויים הבסיסיים הבאים:

תאונה- כל הנזקים שנגרמו כתוצאה ממקרה של תאונה. אם הרכב שלכם נפגע במקרה של תאונה ואתם צריכים לקחת אותו לטיפולים יקרים למוסך וזאת על מנת להחזיר אותו למצב תקין בו הוא יוכל לנסוע על הכביש, אל דאגה, חברת הביטוח היא זו שתדאג לתשלום של כל התיקונים.
  גניבה- ביטוח רכב מסוג מקיף מכסה גם מצבים בהם הרכב שלכם נגנב או שפרצו אליו וגרמו לו לנזקים שונים. (במקרה של ביטוח אופנוע או ביטוח קטנוע, יש לקחת בחשבון כי הכיסויים הביטוחים יכולים להיות שונים וזאת משום שחברת הביטוח לוקחת בחשבון כי אחוזי האופנועים והקטנועים אשר נגנבים הם גבוהים, לכן מומלץ לברר זאת מראש עם חברת הביטוח).

בנוסף, ביטוח מקיף יכסה מצבים של שריפה, שיטפונות ויתר נזקי טבע ועוד. המחיר גם כאן, בדומה אל ביטוח צד ג' נקבע בהתאם לגילו של הרכב, שוויו בשוק, העבר הביטוחי והתעבורתי, נהג צעיר או נהג ותיק והאם הרכב נגנב בעבר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה