שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

הכל אודות ביטוח לרכב


מקיף

אתר מקיף מכיל מאמרים וטיפים בנושא ביטוח רכב וביטוחים אחרים. כמו כן, על ידי השארת פרטים ניתן לקבל 4 הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח מהגדולות בשוק.

 
 

 

 

אחת לשנה בעלי רכב ונהגים בישראל מתבקשים לבטח את רכבם בביטוח חובה. היות ומדובר בהוצאה כבדה, לרבות ההוצאות הכרוכות ברכישת פוליסות ביטוח נוספות, במאמר זה נסביר את ההבדלים בין סוגי הביטוחים השונים לרכב, ונייעץ לכם כיצד ניתן לבטח את הרכב בבטחה, במינימום נזק כספי, ומקסימום כיסוי במקרה הצורך.


סוגי ביטוח לרכב

ביטוחי הרכב מתחלקים למעשה לכ-3 סוגים, כדלקמן:  ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד שלישי.

הביטוח הראשון שהוצע בישראל היה ביטוח חובה לרכב אשר ביקש לתת כיסוי לכל אותם נפגעי תאונת דרכים וניזוקים בנפש ובגוף. מאז ועד היום חובה לרכוש פוליסה זו, על מנת להבטיח פיצויים לנפגעי תאונות על פי ובהתאם לחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים (משנת 1975).

מכוון שביטוח חובה אינו מכסה נזק לרכוש, מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' במידה והרכב חדש ויקר. כאן תוכלו לבחור פוליסה המכסה במקרה של גנבות רכב, תאונות ונזקים שאינם מגובים בפוליסת החובה, ואפילו להתהדר בשירותים נלווים, כמו שירותי גרירה והחלפת צמיג בשטח, הכל בהתאם לצורכיכם ולעלות הפוליסה שתשלמו.

לכל פוליסה ישנם קריטריונים המשפיעים על עלותה למבטח, כך שרכב 4 על 4 יבוטח בפוליסה יקרה מאשר דהייטסו שרייד, כפי שנהג שומר שבת ישלם פחות מאשר נהג אחר.

דרך נוספת לקבל הנחה בגין רכישת פוליסה היא לרכוש את כל הפוליסות במקום אחד, או לבטח נהג אחד בלבד, היות וריבוי נהגים בכלי הרכב מגדיל את היקף הפוליסה ומייקר אותה.


אפשרויות רכישת פוליסת ביטוח לרכב

הודות להתערבותו של המפקח על הביטוח במדינתנו, כיום ניתן לרכוש פוליסת ביטוח לרכב במחיר מוזל, או לנהל משא ומתן על היקף וגודל הכיסוי של פוליסת ביטוח מקיף.

ניתן לרכוש כאמור את כל סוגי הביטוח לרכב אצל אותו מוכרן ולזכות בשל כך בהנחה משמעותית. אם יש לכם סוכן ביטוח שמשרת את המשפחה לאורך זמן רב, ומספק שירות מהימן ומחירים נוחים, תוכלו להמשיך לרכוש ולחדש את הפוליסות לכל רכב ולכל נהג באמצעותו.

בעידן האינטרנט תוכלו לרכוש את פוליסת ביטוח הרכב שלכם באמצעות הקלקה וגלישה באתרי חברות ביטוח המאפשרות ביטוח ישיר, בהוזלה ניכרת של 25%.

לאנשי הדור הפחות טכני ניתן לגלוש באתרים מיועדים ולהשאיר פרטים להתקשרות טלפונית, כך שתוך זמן קצר יתקבלו הצעות מחיר מנציגי חברת ביטוח.

לא חשוב מניין תרכשו את הפוליסה בסופו של דבר, העיקר שתערכו השוואת הצעות וסקירה מקיפה בין כמה חברות או סוכני ביטוח קודם לכן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה