שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

הערך המוסף של השוואת מחירי ביטוח רכב


מקיף

אתר מקיף מכיל מאמרים וטיפים בנושא ביטוח רכב וביטוחים אחרים. כמו כן, על ידי השארת פרטים ניתן לקבל 4 הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח מהגדולות בשוק.

 
 

 

 


בכל רגע נתון מציעות חברות חברות הביטוח תעריפים מטיבים והנחות לרוכשים פוליסת ביטוח רכב דרכן. מכוון שאין מונופול בלעדי בתחום הביטוח, והשוק כל כך גדול ותחרותי, יכול הצרכן להתמקח ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורו. במאמר הבא נסביר אודות הערך המוסף של השוואת מחירי ביטוח רכב.


חברות ביטוח רכב בישראל


מאז חלה מהפכת הפיקוח בתחום הביטוח לרכב, נהנה הצרכן הישראלי מתחרות בריאה בין חברות ביטוח רכב, הנלחמות על כל פרמיה. חלק מהחברות מציעות מראש מחירי פוליסה נמוכים יחסית, במידה והרכישה נעשית באמצעות אתר האינטרנט, מה שמכונה: "ביטוח ישיר", אך עדיין מעדיפים רוב בעלי הרכבים לברר טלפונית, או מול נציג אנושי, מה ניתן לקבל בתמורה לכספו, ורצוי שהעסקה תהיה הרבה תמורת מעט...


סוכני ביטוח לעומת חברות ביטוח

למרות שיש מספר גדול וריבוי חברות ביטוח בכלל, לבל נשכח את סוכן הביטוח הטוב והישן. יש חברות ביטוח שמתנכלות או מאיימות על סוכני הביטוח, וטוענות כי מדובר בתפקיד הולך ונעלם, עם זאת, תתפלאו לשמוע מה יש לסוכן הביטוח להציע, בהנחה שמדובר באדם מקצועי ומהימן, כמובן. במקרים מסוימים יעדיף סוכן הביטוח לתת לכם הצעה שאינה רווחית עבורו, מתוך ידיעה כי לקוח מרוצה יגיע אליו שוב ושוב, ויביא עמו עוד לקוחות איכותיים.


השוואת מחירי ביטוח רכב

כאמור, יש הרבה חברות ביטוח וסוכנים שישמחו לצרף אתכם לשורת המבוטחים שלהם. אך איילה וקוץ בה, כדי לא להתבלבל מעודף המידע וריבוי ההצעות שתקבלו, כדאי לצמצם מראש את ההצעות לארבע בלבד.

השוואת מחירי ביטוח רכב מוזילה משמעותית את מחירי הפוליסות, משום שעצם הסקירה בין חברות הביטוח השונות מעמידה אתכם במקום של וודאות ושליטה, מרגע שנציג החברה יודע שקיבלתם הצעת מחיר מחברת ביטוח מתחרה, הרי שיעשה הכל בכדי להשוות או לתעל את ההצעה שניתנה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה