שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

השוואת ביטוח חובה


אמנון
 
 

 

אם הגיע הזמן שלך לעשות ביטוח חובה לרכב כי קנית רכב חדש, כדאי שתשקיע קצת בבחירה של חברת הביטוח שממנה תקבל את השירות הזה. ביטוח חובה לרכב זה לא משהו שאתה יכול בלעדיו, כי זו עבירה על החוק לעלות לרכב ולהתחיל לנהוג בו אין אם לו ביטוח. יחד עם זאת, האם זה אומר שאתה חייב לשלם על כך את המחיר הכי גבוה שקיים? מובן שהתשובה לכך היא שלילית, והדרך הכי טובה שבעזרתה תוכל גם אתה לשלם מעט פחות על ביטוח רכב, היא אם תפנה לעשות השוואת ביטוח חובה בין החברות השונות שקיימות.

הצעד הראשון

לפני שאתה בוחר בחברה הראשונה שבה אתה נתקל, כדאי שתתחיל להיכנס לכל מיני אתרי אינטרנט של חברות ביטוח שונות, כי זה הצעד הראשון שיכול לתת לך תמונה לגבי המחירים השונים. אתה צריך לבחור האם אתה רוצה שחברה גדולה ומנוסה תטפל בכל עניינים ביטוח הרכב שלך, או שאתה מעדיף דווקא לפנות לקבלת שירות מחברה יותר קטנה שיכולה לתת יחס אישי. אחרי שתקרא על מעט חברות, תוכל להתחיל לצמצם את האופציות שלך, ותוכל להתחיל לקבל הצעות מחיר קונקרטיות מכל החברות שנראות לך מעניינות וטובות.

איך מקבלים הצעת מחיר

בין אם מה שאתה זקוק לו הוא ביטוח רכב כולל ובין אם אתה רוצה רק הצעה לביטוח החובה, אין ספק שכדאי לך לקבל הצעות מחיר שונות כדי לגבש את דעתך. את הצעות המחיר בימינו אפשר לקבל מאוד בקלות, כי מה שצריך לעשות הוא רק להכניס את הנתונים של הרכב שלך, וגם את הנותנים שלך, לתוך המקום המתאים באתר האינטרנט של החברה. כיוון שמדובר על טכנולוגיה מתקדמת וטובה, את הצעות המחיר השונות תוכל לראות מהר מאוד, וזה יעזור לך לבחור.

השוואה מעבר למחיר

אומנם זה נכון שהמחיר הוא מאוד משמעותי כאשר מדברים על בחירתו של הביטוח לרכב, אך זה לא  הדבר היחיד. מעבר למחיר קיימת היכולת של החברה לתת שירות ומענה בכל עת, וקיים גם הנושא של פוליסת הביטוח עצמה. חשוב מאוד כן להתעקש ולקרוא את פוליסת הביטוח, כי רק אם תקרא אותה באמת, אתה תוכל לדעת על מה בכלל אתה חותם ומה הם התנאים שמבטיחה לך חברת הביטוח שנראית לך רלוונטית. חברות גדולות נוטות להיות בעלות יכולות טובות יותר לתת מענה 24 שעות ביממה, ויש הרבה מאוד אנשים שעבורם זה תנאי בסיסי, כך שכדאי לשים לב גם לנושא הזה כאשר עושים השוואת ביטוח חובה.

חוות דעת

עוד נושא שיכול לעזור לך לבחור את חברת הביטוח שממנה תזמין את פוליסת הביטוח, זה הנושא של חוות דעת של לקוחות אחרים. בחלק מהאתרים שבהם אפשר לעשות השוואה מעמיקה וכוללת בין חברות ביטוח שונות, אפשר גם לקרוא את חוות הדעת של הלקוחות השונים של החברה. חוות דעת כאלה הן לרוב מאוד אמינות, כך שאין ספק שאם תשקיע ותקרא את הדעות של הלקוחות השונים, תוכל לגבש לעצמך דעה ולהחליט מה מתאים לך. הגיע הזמן להשקיע בבחירת חברת הביטוח שלך, כי מדובר על עניין משמועתי ביותר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה