שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

השוואת ביטוח חובה - הקלות שבנוחות


אמנון
 
 

 

מציאת המחיר המשתלם ביותר

 

ביטוח חובה הינו נגזרת המתחייבת מן החוק, החלה על כל בעל רכב בישראל, ונועד למנוע מקרים של נזקי גוף קשים ללא יכולת כיסוי, כמו גם תהליך החלמה ושיקום הדרגתי, מבלי לדאוג לאבדן ההכנסה. ביטוח חובה מכסה הוצאות ניתוחים וטיפולים שונים, כמו גם הוצאות שיקום ותרופות, אבדן ההכנסה המוערך ודאגה לצרכי משפחת הנפגע בתאונת הדרכים.

 

הביטוח אינו מכסה נזקים אשר נגרמו לרכוש, אותם ניתן לכסות באמצעות ביטוח מקיף. אולם, את הנהג ברכב והיושבים בו, הולכי רגל שנפגעו בתאונה ולעיתים אף בני משפחה של אלו שנפגעו – מכוסים בביטוח החובה במסגרת התקנות. הנפגע בתאונת דרכים רשאי לתבוע את החבים בתשלום במסגרת ביטוח חובה לקבל פיצויים הכספיים הדרושים לו לצורך ההחלמה ולדרוש את תשלומם לא יאוחר מ 60 יום לאחר קרות המקרה.

 

להשוות בין ביטוחי חובה בקלות

 

השוואת ביטוח חובה על המחירים השונים המוצעים לנו בחברות השונות הינה מלאכה מייגעת לעיתים, ורבים הממהרים לחתום על הסכמי פנסיה בהם אינם בקיאים, ולו בשל הסעיפים הרבים והאותיות הקטנות המופיעות בהם, ביטויים שאינם מוכרים, ועוד. למעשה, קיימות כיום שיטות נוחות ומשתלמות ביותר לצורך השוואת ביטוח חובה של חברות שונות, כאשר כל שנדרש מהמבוטח הוא להקליד נתונים שונים אודותיו ואודות הרכב המבוטח.

 

מערכות ואתרי אינטרנט מציעים מחשבונים אליהם ניתן להזין פרטים נדרשים כגון גיל הנהג, וותק בנהיגה, מין ואזור מגורים, סוג הרכב ושנת ייצורו, ופרטים נוספים המאפשרים חישוב אוטומטי של עלות ביטוח רכב הרלוונטי, ולמעשה חוסכים את הצורך בריצות רבות, טלפונים ובירורים שונים בעת ביצוע השוואת ביטוח רכב.

מאחר והמודעות לשירות אדיב ומקצועי הולכת וגדלה עם השנים, ומאחר והפיקוח על חברות ביטוח רכב שונות מבוצע כהלכה, הנהגים יכולים ליהנות משירותים רבים המוצעים על ידי החברות.

 

שירותים מקצועיים

 

ביניהם שירות של 24 שעות ביממה, הנחות שונות בגין זכאויות, שירותי מידע, ייעוץ והכוונה, ואף שירותי ביטוח נרחבים כגון ביטוח דירה או משכנתא במקביל, ביטוח נסיעות לחו"ל וביטוח תאונות אישיות, ביטוח תרופות ועוד.בעת ביצוע השוואת ביטוח רכב רצוי לברר אצל החברות השונות האם קיימות הנחות בשל מין המבוטח או אזור מגורים מסוים, וכן האם קיימים מבצעים תקופתיים אותם ניתן לנצל. לעניין זה יובאו חברות ביטוח רכב ישיר, המציעות מערך שירות מתקדם ויעיל, וכן מבצעים רבים היוצאים לשוק מדי תקופה, וחלים על אוכלוסיות שונות.

 

שיקולים נוספים בבחירת ביטוח חובה

 

רצוי לבחור חברת ביטוח רכב בעלת מוניטין ושם ידוע בענף הביטוח, על מנת להבטיח שירות יעיל ואדיב ומגוון הצעות ביטוחיות מקיפות המקלות על הטרחה הנגרמת בקרות תאונה. אף על פי שתקציב הוא השיקול המהותי ביותר בבחירת ביטוח בעת השוואת ביטוח רכב, חשוב לדעת כי לא כל ביטוח רכב שהוא הזול ביותר, הוא גם המשתלם ביותר.  במסגרת ההשוואה, חשוב לברר מהם התנאים לחלות הביטוח ולמי מותר לנהוג ברכב, האם קיימים שירותים נלווים כגון שירותי גרירה ואם לאו, מהי העלות הנוספת, האם קיים ביטוח שמשות, וכו'.

 

במהלך השוואת ביטוח רכב ניתן יהיה להיווכח בהצעות השונות ובמגוון התוספות המשתנות מחברה לחברה, כך שחשוב ביותר להפגין סבלנות בקבלת ההצעות השונות. לעניין זה יצוין כי ביטוח חובה אינו מכסה הוצאות בגין נזקי רכוש, ולכן חשוב לברר מהי עלותו של ביטוח מקיף ומה הוא כולל בתוכו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה