שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

השוואת ביטוח מקיף לרכב


אמנון
 
 

 

מזה שנים רבות לקנות רכבים בישראל זה לא עניין של מה בכך, כי מדובר על מחירים שהם יחסית מאוד גבוהים לעולם. כתוצאה מכך לא מעטים הם אותם האנשים שצריכים לקחת הלוואה או אפילו יותר על מנת שהם יצליחו לממן את קנייתו של הרכב הפרטי שלהם, ולכן טבעי שהם ירצו לשמור על הרכב הזה. יש הרבה דרכים שבהן אפשר להבטיח חיים ארוכים לרכב, כמו לקחת אותו לטיפולים בזמן ולא להיות מעורבים בתאונות דרכים, אך מעבר לכך, יש גם דברים שלא באמת נמצאים בשליטה שלנו. איש מאיתנו לא יכול ללכת לישון עם ביטחון שבבוקר הוא ימצא את הרכב שלו בדיוק איפה שהוא חנה אותו, כי לכל אחד מאיתנו עלול לגנוב את הרכב, ולכן על כל אחד מאיתנו להגן על עצמו כמה שרק אפשר.

איך נגן על הרכב?

ביטוח רכב זו אומנם הוצאה כלכלית לא קטנה, אך ביטוח רכב הוא בפירוש מסוג אותם הדברים שמאוד לא כדאי להתפשר עליהם. המרכיב הבסיסי ביותר של ביטוח הרכב, שבלעדיו גם לא נוכל להתחיל לנהוג על המכונית, זה ביטוח החובה, אך ביטוח החובה אינו מספיק. ביטוח החובה אינו דואג לתשלום עבור נזקים שעלולים לקרות לרכב כתוצאה מתאונות כאלה ואחרות, וביטוח החובה גם לא מכסה מקרים של גנבות. אם גם אתם רוצים להיות בטוחים ממקרים שונים כאלה, אתם חייבים לעשות ביטוח מקיף, כי רק ביטוח מקיף יגרום לכך שתוכלו לישון בשקט, כי גם אם יגנבו לכם את הרכב, יש מי שישלם לכם על כך את ההחזר.

המחירים המשתנים

לביטוח המקיף איך תעריף קבוע, כי המחיר של הביטוח הזה מתנדנד ותלוי בהרבה מאוד דברים. המחיר תלוי בסוג הרכב שנמצא בבעלותנו ובשנה של הרכב, ומעבר לכך, המחיר של הביטוח הזה תלוי בנו ובנתונים האישיים שלנו. הנתונים האישיים שלנו כוללים את הגיל שלנו, כי אדם מבוגר שיש לו שלושים שנה של ניסיון בנהיגה ישלם הרבה פחות מאשר אדם שזה עתה הוציא רישיון. כמו כן, הנתונים האישיים שלנו כוללים גם את מספר הפעמים שבהן היינו מעורבים בתאונות שונות או במקרים שבהם היינו צריכים להפעיל את הביטוח, כי ככל שאדם היה מעורב ביותר מקרים מהסוג הזה, המחיר של הביטוח המקיף שלו עלול להיות יותר גבוה.

איך עושים השוואה טובה

לעשות השוואת ביטוח מקיף זה עניין בסיסי שכל אחד מאיתנו רוצה לעשות לפני שהוא פונה לחברה מסוימת, כי למה לשלם לחברה הכי יקרה אם אפשר לשלם הרבה פחות לחברה יותר זולה? את הנושא של השוואת ביטוח מקיף למדו ופיתחו מאוד המומחים בתחום זה בשנים האחרונות, והיום לעשות את ההשוואה הזו זה הרבה יותר קל ונוח מאשר בעבר. היום רק נכנסים לאחד מכל אותם עשרות אתרים שעוסקים בתחום של השוואות ביטוחים, מקלידים את הנתונים, ומייד מתגלה ההשוואה והחברה הכי זולה. אין ספק שכל אדם, בסופו של דבר, פעל על פי השיקולים שלו, כי אין דבר אחד שהוא נכון יותר מדבר אחר. עבור אנשים מסוימים המחיר הוא מה שמכריע את הכף ולעולם זאת, אחרים בוחרים בשירות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה