שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

השוואת ביטוח רכב: ביטוח AIG מול ביטוח ישיר


אמנון
 
 

 

כמה פעמים אמרת לעצמך שאתה חייב להחליף את סוכן הביטוח שיש לך ועד היום לא עשית את זה? אם הסיבה לכך שלא עשית את זה היא כי לא הייתה לך סבלנות או הזמן להתקשר ולהתחיל לברר מחירים, אתה בוודאי תשמח לדעת שגם את זה אפשר לעשות בימינו באינטרנט. בימינו, בניגוד לעבר, אפשר להיכנס לכל אחד מאתרי האינטרנט של חברות הביטוח הגדולות, ועל ידי הכנסת הנתונים של הרכב שלך ושלך, תוכל לקבל הצעת מחיר. אין ספק שאת הפריבילגיה הזו מציעות בעיקר חברות הביטוח הגדולות יותר שבהן אתה יכול לעשות ביטוח רכב, כמו AIG  או ביטוח ישיר. ביטוח רכב זה לא עניין שכדאי לך לשחק איתו, ואתה צריך לעבור לסוכנות הביטוח הכי טובה שיש, כי אומנם לא היית רוצה להשתמש בביטוח הנפלא שיש לך, אך אם חלילה תיאלץ להפעיל אותו, כדאי מאוד שתדע שאתה נמצא בידיים של המומחים הגדולים ביותר.

חברה שיש לה ניסיון

אחת מהחברות החזקות ביותר בשוק בישראל היא החברה שנקראת ביטוח ישיר ביטוח רכב, ואכן מדובר על חברה שיכולה להציע לך לא מעט בתחום הביטוחים השונים. את הצעת המחיר תוכל לקבל מהחברה הזו בכל שעה שתרצה, כי מה שתצטרך לעשות הוא רק להכניס את הנתונים לאתר, ומייד הצעת המחיר תתגלה. אין ספק שבהצעת המחיר יילקחו בחשבון נתונים כמו שנת הרכב והגיל שלך, אך זה עניין שיילקח בחשבון בכל אחת מחברות הביטוח שאליהן תחליט לפנות כדי לקבל הצעת מחיר. ביטוח ישיר ביטוח רכבזו חברה שגם לא פעילה סוכני ביטוח, ומבחינתך זה אומר חיסכון של ל מעט כסף, כי בתוך כל המחיר של פוליסת הביטוח, לא יהיה כלול הנושא של עמלות לסוכני הביטוח השונים.

חברה רצינית ואמינה

עוד אופציה שמאוד כדאי לך לבדוק מקרוב, היא חברת הביטוח AIG ביטוח רכב, ואין ספק שגם כאן מדובר על חברת ביטוח שיש לה הרבה מאוד לקוחות מרוצים. החברה פועלת מזה זמן רב, והזמן הרב של הפעילות שלה מוסיף לה הרבה מאוד ניסיון ידע שבעזרתו היא יכולה להבין כיצד לטפל בכל מקרה ובכל מצב. את הצעת המחיר של AIGביטוח רכבאתה יכול לקבל מהר מאוד בעזרת אתר האינטרנט, ובמקרה של חברה זו, אתה יכול גם להיות בטוח שתקבל מענה לטלפון במשך 24 שעות ביממה. אי אפשר לתכנן את הרגעים שבהם תזדקק לסוכן הביטוח שלך לצידך, ולכן החברה מעמידה לרשות הלקוחות שלה מענה טלפוני במשך כל שעות היממה. לחברה זו יש גם יכולת לתת לך עזרה בנושאים משפטיים בעת הצורך, וזה חשוב, כי בדיוק במקרים כאלה הלקוח עלול להרגיש חסר אונים.

סיכום

לסיכום ניתן לומר שהבחירה היא באמת לא מאוד פשוטה, כי כל חברה תציע לך משהו שונה, אך יחד עם זאת, כן ברור שכדאי לך להיות לקוח של חברה גדולה. חברת ביטוח גדולה יכולה להיות תמיד זמינה ותמיד לתת מענה לכל צרה ולכל עניין, ולכן כדאי לך לשקול את המעבר לאחת מהחברות האלה, כי סוכן הביטוח שלך אולי נחמד, אך לא תמיד יעיל.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה