שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

כיצד לעבוד עם הצעת ביטוח לרכב


מקיף

אתר מקיף מכיל מאמרים וטיפים בנושא ביטוח רכב וביטוחים אחרים. כמו כן, על ידי השארת פרטים ניתן לקבל 4 הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח מהגדולות בשוק.

 
 

 

פרסומות ברדיו ובכלי התקשורת בכלל ממלאים את כל מי שאי פעם ביקש לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב, במידע רב, לפעמים לא כל כך מדויק, ובכל מקרה מבלבל למדי. במאמרנו זה נסביר כיצד לדרוש ולקבל הצעת ביטוח לרכב, ומהם השלבים שעליכם לבצע לאחר קבלת הצעה זו, על מנת להבטיח רכישת פוליסה בצורה שקולה ונבונה.


שלב ראשון: קבלת הצעות

השלב הראשון בהכרח הוא להיות מסויג וענייני בקשר לפרסומות ולהבטחות שאין להם ידיים ורגליים. חשוב שתקבלו הצעת ביטוח לרכב בזמן הנוח לכם, כאשר אתם פנויים לקבל את ההצעה, ושתוודאו שאתם משוחחים עם אדם אמין ומיומן, העומד מאחורי ההצעה, הן בעל פה, והן בכתב.

תוכלו לקבל את ההצעות טלפונית, אם באמצעות יזומה מצידכם לחברת הביטוח, או על ידי השארת פרטי התעניינות באתר באינטרנט. כמו כן, תוכלו לגשת אל סוכני הביטוח המוכרים לכם, אפילו רק לשם ההשוואה בין כמה וכמה הצעות מחיר.


שלב שני: בחינת ההצעות

דאגו להיות ספציפיים לגבי סוג הפוליסה והתנאים שאתם מבקשים. ביטוח רכב מקיף כלא עולה כמו ביטוח חובה לרכב, וכל השגה או נקודה יכולה לגרוע או להוסיף למחיר הפוליסה, ותנאיה.

קבלו עד חמש הצעות בסך הכל, כך שלא תעמיסו על עצמכם מידע, ותייחסו הטבה או מחיר כזה או אחר לנציג של חברה מתחרה, ותתייאשו במהרה.

אם נציג אחד מוכן לתת לכם שירות ללא תוספת במחיר, והשירות הזה עשוי להועיל לנוהג ברכב, למשל שירותי גרירה, סמנו זאת כאפשרות מטיבה, והעדיפו את הפוליסה שמחירה נמוך יחסית, אך גם מקיף דיה, ואל תתפשרו על זמינות החברה המבטחת, ומהימנותה.


שלב שלישי: השוואת מחירים

קבלת הצעות מחברות שונות הכרחית לשם ביטוח רכב השוואת מחירים בצורה נכונה. על כן, לאחר שקיבלתם את ההצעות, ערכו השוואת מחירים, כאשר אתם לוקחים בחשבון את המשתנים המכריעים, כגון גובה ההשתתפות העצמית שלכם במקרה של גנבה, תאונה וכדומה.

המחיר חשוב מאוד בקבלת החלטה חשובה מעין זו, והשוואה מסודרת עשויה לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה