שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2412
מאמרים: 7398
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

כל מה שצריך לדעת על ביטוח רכב


דוד כהן
 
 

רכישת רכב היא הרגשה נפלאה. הרכב הוא כלי יעיל ונוח לנסיעות ארוכות ובהחלט הופך לנו את החיים לקלים הרבה יותר. חלק מהתהליך של רכישת מכונית הוא כמובן רכישת ביטוח רכב. אם אינכם מודעים להליך רכישת ביטוח רכב ובכלל מהו ביטוח רכב, ומה הוא כולל הגעתם למקום הנכון. ראשית חשוב לדעת שביטוח רכב הוא כמובן שם כולל לכמה ביטוחים שמבצעים בעת רכישת רכב. הביטוח הראשון הוא ביטוח חובה, וכשמו כן הוא, מדובר בביטוח שהמדינה מחייבת כל בעל רכב לרכוש. ביטוח חובה אמון על על כיסוי ביטוחי לנהג ולכל עוברי הדרך מפני נזקי גוף ונפש. במקרים של תאונה לדוגמה אם ישנה פגיעה פיזית, הביטוח מכסה בפיצוי כספי את הנפגעים. הביטוח השני הוא ביטוח מקיף. אם ביטוח חובה מכסה אותנו מפני פגיעה פיזית ונפשית, ביטוח מקיף מכסה את הרכוש שלנו, במקרה זה את האוטו שלנו. רכב הוא ללא ספק אחד הכלים היקרים ביותר שקיימים ברשותנו ולכן ביטוח מקיף הוא חשוב על מנת לבטח את הרכב מפני נזקי תאונה או גניבה. חשוב לדעת שאין חובה לבטח את הרכב שלנו בביטוח מקיף, אך מומלץ מאוד לבטח אותו, בייחוד אם מדובר ברכב חדש יחסית, מאחר ופגיעה בו עשויה להגיע לנזקים גבוהים מאוד. לביטוח מקיף מסלולים שונים המוצעים על ידי חברות הביטוח, ועיקר תלות המסלולים הם לפי: סוג הרכב, שנת הייצור שלו, נפח המנוע שלו ועוד.

 

ביטוח תאונות אישיות

זהו ביטוח שמומלץ לכל אחד ללא קשר לרכב, אך בייחוד אם אתם מבצעים ביטוח רכב. ביטוח תאונות אישיות אמון על פיצוי במקרים של פגיעות ואובדן כושר אובדן כתוצאה ממקרים של תאונה. הכיסוי הביטוחי בביטוח תאונות אישיות הוא נרחב, וכולל נזקי גוף כמעט לכל סוגי התאונות, בכל שעה ובכל מקום.

 

השוואת מחירים ביטוח רכב

אז אם אתם מתכוונים לקנות רכב זה הזמן גם לרכוש ביטוח רכב (אפשר גם דרך סוכן ביטוח). כמובן לא לשכוח לבצע השוואת מחיר לפני הרכישה. מומלץ לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב בין חברות הביטוח השונות. לכל המידע על ביטוח רכב היכנסו ותוכלו גם לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר לביטוח רכב לכל סוגי הרכבים ולכל סוגי הביטוחים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה