שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

לעשות ביטוח במחיר שפוי


סמדר לוי
 
 

ההוצאות חונקות אתכם? כל דבר עולה יותר מדי? אולי הגיע הזמן לחסוך? בואו לקבל מידע על ביטוח לרכב ולבית בישראל. כולנו נאצלים להתמודד עם יוקר המחייה בישראל אבל עדיין אפשר לבדוק, להשוות ולחסוך כסף בעיקר כאשר מדובר בביטוח רכב או דירה, כמה דקות של השקעה ותוכלו להוזיל את מחירי הביטוח שלכם במאות שקלים.

 

קיבלתם טלפון מחברת הביטוח? רוצים לבטח את הרכוש בבית? בואו לקרוא כיצד אפשר למצוא ביטוח מקיף לרכבועל מה צריך להפקיד בכל הקשור לביטוח נהג צעיר.

 

בודקים חוסכים- יש המון סעיפים שיכולים להוזיל לכם את הביטוח בצורה משמעותית: לא נוסעים בשבת ברכב? אתם נהגים יחידים? מעל לגיל 40? איך לכם עבר של תאונות, אם כן, כדאי לציין זאת. הפרטים הקטנים יכולים לחסוך לכם עד מאות שקלים בחישוב שנתי.

 

הצעות מחיר- בקשו לקבל לפחות 4 הצעות בכדי שתוכלו להשוות. הפער יכול לנוע בין 100 שקלים ועד 500 ₪ ויותר. עוד דבר חשוב שכדאי לבדוק הוא מה אתם מקבלים: ביטוח גרירה? רכב חלופי? לכל סעיף יש מחיר וכדאי לוודא שאתם מקבלים את הפוליסה הטובה ביותר.

 

איפה כדאי לעשות ביטוח? המספרים מראים ש 50 אחוזים מהישראלים עושים ביטוח דרך סוכן פרטי. יש לכך יתרונות רבים: יחס אישי יותר ומענה מקצועי ומקיף. החסרון? לפעמים זה עולה מעט יותר. אם אתם רוצים לעשות ביטוח אצל סוכן כדאי לבדוק שהוא מורשה, מקצועי ומנוסה.

 

ביטוח מרחוק- אופציה נוספת לעשות ביטוח לאוטוישירות דרך חברה מובילה. לרוב המחיר אטרקטיבי יותר אבל רמת השירות דורשת שיפור וגם אם חלילה תהיה לכם בעיה ייתכן והטיפול יהיה איטי. בכל מקרה חשוב מאוד לקרוא את כל האותיות הקטנות ולוודא שאתם בוחרים בחברה אמינה ומובילה. 

 

ניהול נכון- כדאי לנהל את כל פוליסות הביטוח שלכם במקום אחד, אם זאת חברה או סוכן פרטי, אם זה ביטוח לבית או ביטוח חיים. במקרה של בעיות או שאלות יהיה לכם נוח יותר להתנהל מול גורם אחד מאשר כמה, בנוסף לרוב זה גם משפיע לטובה על המחיר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה