שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 
אם החלטת לקנות לעצמך את הרכב החדש הראשון שלך בחיים, אז אין ספק שמגיע לך להתחדש ושאת בוודאי מתרגשת, כי לא בכל יום אדם יכול לקנות לעצמו מכונית. מכונית זו הוצאה מאוד גדולה, ולא מעטים הם האנשים שמחליטים לקחת לשם כך הלוואות לא קטנות מהבנק
המשך קריאה
כמה פעמים אמרת לעצמך שאתה חייב להחליף את סוכן הביטוח שיש לך ועד היום לא עשית את זה? אם הסיבה לכך שלא עשית את זה היא כי לא הייתה לך סבלנות או הזמן להתקשר ולהתחיל לברר מחירים
המשך קריאה
מזה שנים רבות לקנות רכבים בישראל זה לא עניין של מה בכך, כי מדובר על מחירים שהם יחסית מאוד גבוהים לעולם. כתוצאה מכך לא מעטים הם אותם האנשים שצריכים לקחת הלוואה או אפילו יותר על מנת שהם יצליחו לממן את קנייתו של הרכב הפרטי שלהם
המשך קריאה
  אם הגיע הזמן שלך לעשות ביטוח חובה לרכב כי קנית רכב חדש, כדאי שתשקיע קצת בבחירה של חברת הביטוח שממנה תקבל את השירות הזה. 
המשך קריאה
כשזה נוגע לנזקי טבע, ברור כי ביטוח מקיף הוא סוג הפוליסה שנכנס לתמונה. אחרי הכול, הוא זה שמתייחס לנזקים אשר נגרמים לרכב המבוטח, בעוד האחרים, ביטוח חובה או ביטוח צד ג', מתייחסים, בהתאמה, לנזקי גוף או כאלה הנגרמים לצד אחר.
המשך קריאה
זהו אחד המושגים הברורים פחות ביחס לפוליסות ביטוח רכב. רבים נתקלים פעמים רבות במונח "תביעת שיבוב" (המכונה גם "תחלוף" או "סוברוגציה"), אך רחוקים מלהבין למה בדיוק את מהותה.
המשך קריאה
הזמנת מנעולן רכב היא פעולה שכיחה יותר ממה שאולי הייתם נוטים לחשוב. לא פעם ולא פעמיים קורה מקרה שבו אנו ננעלים מחוץ לרכב שלנו ממש בדומה למקרה שאנו ננעלים מחוץ לדירה.
המשך קריאה
יחס אישי יותר ומענה מקצועי ומקיף. החסרון? לפעמים זה עולה מעט יותר. אם אתם רוצים לעשות ביטוח אצל סוכן כדאי לבדוק שהוא מורשה, מקצועי ומנוסה.
המשך קריאה
ביטוח רכב מקיף, בדומה אל ביטוח צד ג' גם הוא מוגדר כביטוח רשות, אך כיום קשה מאוד למצוא נהג רכב אשר שאין לו כיסוי של ביטוח רכב מקיף וזאת משום הכיסויים החיוניים הקיימים בו.
המשך קריאה
לרוב, ההצעות של ביטוח רכב נראות אטרקטיביות מאוד על הנייר, בטלוויזיה או בפרסומת. אולם הבעיה נמצאת תמיד באותיות הקטנות. כאשר לא מעיינים בכל הסעיפים של הפוליסה באופן יסודי ועמוק, עלולים להגיע למצב בו חברות רבות מנצלות את התמימות וחוסר הידע של המבוטחים ומציעות להם ביטוחי רכב שאינם משתלמים להם כלל. מה אפשר לעשות על מנת למנוע זאת?
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 30 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה