שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 
כנראה שלכולנו יש רכוש היקר לליבנו ולכיסנו. חפצים אלה אינם רק יקרים, אלא יש להם גם ערך אישי עבורנו. לכן, בכדי שדבר לא יקרה לרכושנו, חשוב מאוד לדאוג לביטוח שיהיה שם בשבילכם בכל מקרה.
המשך קריאה
חברת טויוטה היפנית אשר נוסדה כבר בשנת 1933 ידועה במכוניות האיכותיות שהיא מייצרת ובעיקר במכוניות ההיברידיות שהיא מייצרת ומשווקת בכל העולם. 
המשך קריאה
ביטוח רכבהוא מצרך חיוני בעבור כל אדם בעל רכב פרטי או רכב מסחרי בעולם כולו. ביטוחי הרכב בישראל מתחלקים לשני חלקים : ביטוח נזקי גוף וביטוח נזקי רכוש. ביטוח נזקי הגוף הוא ביטוח חובה ואותו מחויב כל נהג בישראל לרכוש. 
המשך קריאה
  ביטוח החובה הינו נגזרת המתחייבת מן החוק, החלה על כל בעל רכב בישראל, ונועד למנוע מקרים של נזקי גוף קשים ללא יכולת כיסוי, כמו גם תהליך החלמה ושיקום הדרגתי, מבלי לדאוג לאבדן ההכנסה. ביטוח החובה מכסה הוצאות ניתוחים וטיפולים שונים, כמו גם הוצאות שיקום ותרופות, אבדן ההכנסה המוערך ודאגה לצרכי משפחת הנפגע בתאונת הדרכים. 
המשך קריאה
  כל בעל רכב בישראל מחויב להחזיק בפוליסת ביטוח חובה, נסיעה ללא פוליסת חובה היא עבירה על החוק. לצד ביטוחי החובה מציעות חברות הביטוח פוליסות ביטוח רכב מקיף ,פוליסות ביטוח צד ג' וחבילות של שירותי גרירה, טיפול בפנצ'רים ושלל הטבות ותוספות לנהגים. בכל רכישה של פוליסת ביטוח לרכב יש לבחון את גובה הכיסוי, גובה ההשתתפות העצמית ולבצע השוואת תעריפי ביטוח בין חברות הביטוח השונות. 
המשך קריאה
  חברת פיג'ו הוותיקה נוסדה בשנת 1810 בצרפת. החברה מייצרת ומשווקת רכבים, אופניים ואופנועים ודגמי הרכבים מסוג פיג'ו אהובים על הקהל הישראלי. לפיג'ו דגמים רבים ועלויות ביטוח פיג'ו, כמו ביטוח חובה וביטוח מקיף, משתנות בהתאם לדגם ולחברת הביטוח.
המשך קריאה
בכל רגע נתון מציעות חברות חברות הביטוח תעריפים מטיבים והנחות לרוכשים פוליסת ביטוח רכב דרכן. מכוון שאין מונופול בלעדי בתחום הביטוח, והשוק כל כך גדול ותחרותי, יכול הצרכן להתמקח ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורו. במאמר הבא נסביר אודות הערך המוסף של השוואת מחירי ביטוח רכב.
המשך קריאה
פרסומות ברדיו ובכלי התקשורת בכלל ממלאים את כל מי שאי פעם ביקש לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב, במידע רב, לפעמים לא כל כך מדויק, ובכל מקרה מבלבל למדי. במאמרנו זה נסביר כיצד לדרוש ולקבל הצעת ביטוח לרכב, ומהם השלבים שעליכם לבצע לאחר קבלת הצעה זו, על מנת להבטיח רכישת פוליסה בצורה שקולה ונבונה.
המשך קריאה
אחת לשנה בעלי רכב ונהגים בישראל מתבקשים לבטח את רכבם בביטוח חובה. היות ומדובר בהוצאה כבדה, לרבות ההוצאות הכרוכות ברכישת פוליסות ביטוח נוספות, במאמר זה נסביר את ההבדלים בין סוגי הביטוחים השונים לרכב, ונייעץ לכם כיצד ניתן לבטח את הרכב בבטחה, במינימום נזק כספי, ומקסימום כיסוי במקרה הצורך.
המשך קריאה
כל בעל רכב מכיר את הרוטינה הזו, אחת לשנה אנו נאלצים לחדש ולרכוש ביטוח לרכב, הוצאה הכרוכה בהמון טרטור, כסף, וכאבי ראש. במאמר זה בחרנו להביא בפניכם שיטה המבטיחה חיסכון בעלויות ביטוח הרכב, אודות השיטה ויתרונותיה בהמשך.  
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 30

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה