שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 
כל המידע על לכידת עכבר בבית בדרכים הומאניות ללא מלכודות קטלניות או רעלים לא נעים לגלות עכבר בבית, ובטח שלא נעים לחיות עם עכברים. אז מה עושים? ואיך אפשר להרחיק את העכברים מהבית ללא המתה? כל מדביר עכברים שתזמינו, יציע לכם שיטות שונות להדברת עכברים בבית באצמעות מלכודות דבק או קפיץ בשילוב פיתיונות. אבל האם זו הדרך היחידה? האם באמת קיים צורך בהמתת העכברים? התשובה היא לא.
המשך קריאה
בחירת חשמלאי לעבודות חשמל בחיפה הן לא עניין של מה בכך. אין הכוונה למציאת חשמלאי להוספת שקע בקיר או לתקן קפיצות מתח וכדומה. הכוונה היא בחירת חשמלאי לביצוע עבודת חשמל בחיפה בפרויקט של שיפוצים הדורשים ביצוע עבודות חשמל שונות ומגוונות שישתלבו בכלל השיפוץ שנערך בדירה.  
המשך קריאה
הישראלים הם עם סקרן, חדשן, ואוהבים להתעדכן חדשות לבקרים בחידושים הטכנולוגיים האחרונים בכל התחומים. מאחר והישראלים הם לא עם שמרן כמו האנגלים למשל, אנחנו נוטים בקלות רבה יותר לרכוש ולאמץ שיטות ומוצרים מחו"ל המקלים ומיעלים את החיים. אין ספק כי גם היבואנים מכירים תכונה ישראלית בולטת זו וממהרים ומרבים לספק לנו טכנולוגיות, אביזרים ופתרונות שונים אטרקטיביים מרחבי העולם. 
המשך קריאה
בחירה נכונה של מעצבת דירת מגורים היא משימה מורכבת וקשה יותר מכפי שנהוג לחשוב. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של עיצוב פנים מקצועי ומדויק, חשוב לוודא את תחום ההתמחות של המעצבת.
המשך קריאה
יותר ויותר אנשים שואלים את עצמם בשנים האחרונות איך לשפץ את הבית. אותם אנשים פרטיים רוצים לשפץ את הבית מסיבות שונות ולא תמיד יודעים איך לעשות את זה.
המשך קריאה
ריהוט עץ ממוחזר זוכה כיום להצלחה מרשימה. ההצלחה של רהיטים מן הסוג הזה משותפת לישראל ולמדינות אחרות בעולם והיא בולטת בעיקר בהשוואה לאלטרנטיבות.
המשך קריאה
ריהוט מעץ לבית יכול לשדרג את האווירה בחלל הפנים ולהתאים גם לחלל החוץ. ההבדל בין חלל הפנים לבין חלל החוץ חשוב בכל מה שנוגע לבחירת רהיטים שמיוצרים מעץ, בגלל כמה סיבות מרכזיות.
המשך קריאה
ריהוט ממוחזר הוא כיום האופציה המועדפת על מעצבי פנים, אנשי מקצוע וצרכנים פרטיים. מבחינת מעצבי פנים, רהיטים שמיוצרים מחומרי גלם שעברו תהליך מיחזור הם דרך נפלאה ליצוק תוכן ואווירה אל חלל הפנים. לצדם, אפשר למצוא גם אדריכלים ומהנדסים שמעדיפים ריהוט ממוחזר על פני ריהוט סטנדרטי.
המשך קריאה
עץ שעבר תהליך מיחזור מסודר, מקצועי ויעיל יכול לשמש כחומר גלם לבניית רהיטים. השימוש בעץ שעבר תהליך מיחזור כחומר גלם לבניית רהיטים מוכיח את עצמו גם עבור אנשי המקצוע וגם עבור הצרכנים הפרטיים. מבחינת אנשי המקצוע, עץ שעבר מיחזור משמש לבניית רהיטים כי נוח מאוד לעבוד איתו ומשום שהוא שומר על תכונות של חוזק ועמידות.
המשך קריאה
היכרות עם סל השירותים של אדריכלים עם התמחות בעיצוב פנים יכולה לסייע לקהל יעד מגוון.
המשך קריאה
1-10 מתוך 296 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה