שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

איך בוחרים אריחים מצוירים למטבח


שיווק נכון
 
 

 

המטבח זה באמת אזור שלא רק כיף לבשל בו אלא גם מקום לבלות בו לא פעם ומכאן שחשוב לתת את הדעת באשר לעיצובו וכן לדיוק בנושאים הנ"ל. כאשר מתכננים כבר בשלב חיפוי הקירות במטבח חשוב מאוד לחשוב על שמירת הניקיון ובו זמנית כן לצור את המראה המושלם- עיצוב נכון. חשוב מאוד להקפיד על קירות המטבח בעת אריחים מצוירים וזאת כדי להגן מפני רטיבות ולכלוך שעליו דיברנו עכשיו.

כלל נוסף הינו איכות האריחים ועמידות בפני ניקיונם. למה זה כל כך חשוב?בעיקר בגלל תכיפות הניקיון והחיטוי הנדרשים בחלל זה. מכאן, חשוב מאוד לבחור ולברור אריחים חזקים מבית יוצר שיכול לקחת אחריות מתאימה על הרכישה לטווח הארוך. הרעיון הוא לשמור על אריחים שישמרו על המראה המושלם וכך להגן על קירות הבית לאורך שנים.

אז כל מה שחשוב לעשות זה לבחור אריחים מצוירים למטבח שיקלעו לטעמם אבל בו זמנית יישמרו לשנים ארוכות. צריך להתאים את האריחים לפי הסגנון, כפרי, רומנטי, מודרני או אפילו נוסטלגי.

בסיכומם של דברים, יש לבחור אריחים מצוירים למטבח שגם יהוו ויתנו אפקט עיצובי אבל בו זמנית יישמרו ולא יפגמו נוכח שימוש לא נכון. עניין התחזוקה הינו עניין של מה בכך וראוי שלא לפספס את הנקודה החשובה הזאת ולשלב בחירה שהיא גם עיצובית וגם מקיימת ומכבדת את השימוש החוזר ונשנה של המטבח כחדר שמיש ביותר בבית וכן העלול להיפגם או להישחק נוכח חוסר השקעה ושמירה נכונה על הקיים.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה