שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

איך לבחור פרוז'קטור לד נכון?


איגור
 
 

אז איך בוחרים פרוז'קטור לד נכון? מדריך קניה.

ישנם כמה היבטים שצריך לשקול בעת בחירת תאורת פרוז'קטור לד לצורכי הבית, כמו הצורך בבהירות? הארה של יישומים? מהי המטרה שבשבילה אתם מתכוונים להשתמש בפרוז'קטור לד? על כל אלה צריך לחשוב היטב לפני שקונים פרז'קטור לד.

פרזק'טור לדים יודעים בשימושים לצורך הארה לתנאי ביטחון או כדי לעזור להאיר את הדרך או להארה דיקורטיבית, ולכן גם נקראים זרקור אור לדים, כאן אשמח להבהיר כיצד לבחור את גופי פרוז'קטור לד המתאים לכם לבית.

1.  כשאתם משתמשים בפרוז'קטור לדים מסיבות של ביטחות, גוף תאורה פרוז'קטור עם חיישן יהיה מתאים, ישנם מספר סוגים של חיישנים המתאימים לגוף תאורה פרוז'קטור לד. הראשון חיישן תנועה, ברגע שהחיישן מזהה עצם זז מפעיל פקודת חשמל לפרוז'קטור לד כדי שידלק האור למשך זמן המוגדר מראש ובתנאי שהעצם שזז יעלם מטווח הראיה של החיישן,

חיישן נוסף היכול להתאים לפרוז'קטור לד נקרא פוטוצל, חיישן המזהה אור יום ולילה, ברגע שהחשכה קרבה החיישן נותן פקודת חשמל לפרז'קטור לד והוא משאיר אותו דלוק עד תחילת אור היום

פרז'קטור לד עם תוספת חיישנים אלה מאד יעליים כי אין צורך לגשת למתג ההפעלה של הפרז'קטור לד, הוא פועל באופן אוטמטי לפי הצרכים שלכם.

יעזור לכם לצורך הארה זמנית למקומות חשוכים כמו הכניסה לבית וחיפוש פתח המפתח של הדלת לצורך הכניסה לבית, בנוסף יזהיר אותכם אם אתם יושבים בתוך הבית ומישהו מסתובב ליד הדלת או הגינה,

שימו לב! במידה ואתם גרים באזור סואן פרוזק'טור לד עם חיישן תנועה יכול להוות בעיה ולהפריע למנוחתכם בגלל כיבוי והדלקה חוזרת לעיתים קרובות יותר.

2.      אם אתם מחפשים פרז'קטור לד לצורך הארה מחוץ לבית, כגון הארה של שטח גדול, חניה של רכב, גינה ראשית או צדדית, הארה של שביל או מדרגות בדרך להוצאת האשפה, כמות האור שתרצה במקרים אלה היא גבוהה , פה נכנס לתמונה פרז'קטור לד המפיק הבזק אור עוצמתי. ויאיר לכם עם עוצמת אור גבוהה את מבוקשכם.

3.      ישנם גופי תאורה פרוז'קטור לד לצורך הארה דיקורטיבית, הארה לצרכים של נוי.

פרז'קטור לד המאיר על פסל בגינה, או פרז'קטור לד בצבעים אדום,ירוק,כחול המאיר על עץ או עציץ פרחים, ישנם גם גופי תאורת הצפה שגם הם נחשבים כפרוז'קטור לד הנמצאים היכולים להמצא בסביבה רטובה כמו מזרקה של מים, ומגוון האפשרויות הוא רחב עד אין סופי גופי תאורה פרוז'קטור לד ותאורת לדים בפרט.

בסופו של יום יש לשקול היטב לאיזה שימוש אתם צריכים את גוף התאורה פרוז'קטור לד, מגוון האפשרויות לשימוש ביתי רחב, ולא כאן מסתכם הצורך בגוף התאורה פרוז'קטור לד, גופי תאורת הצפה ניתן למצוא לעיתים קרובות מאד בשימוש תעשייתי וציבורי,

הנה כמה דוגמאות לשימוש בפרוז'קטור לד:

-          הארה על שלטים גדולים וקטנים לצורך הצגת הפירסום בשעות הלילה כשאין מספיק אור

-          מגרשי חניה של מפעלים או חנויות פרז'קטור לד בהספקים גבוהים מתאים להאיר מרחבים גדולים

-           פרז'קטור לד אף ניתן למצוא לצורך הארה של גדרות ביטחון או גדרות מסביב למפעלים

-          ישנם גם פרז'קטור לד המתאים להארה בתוך מנהרות כבישים או רכבות

 

אז למה ביכלל לקנות פרוז'קטור לדים?

ובכן כיום המודאות לתאורת הלדים גדלה וגדלה ותכלו למצוא בכל מקום את יתרונתיה של תאורת הלדים כנגד התאורה כיום, חיפוש מהיר באינטרנט ותמצאו מגוון גדול של מאמרים על יתרונתייה של תאורת הלדים, אז בנוסף ליתרונות אלו אני הסביר לכם ייתרון משמעותי בתאורת לד עם גוף תאורה פרוז'קטור לד.

אורך חיי עבודה ארוכים מה שאומר ברגע שתתקינו את פרוז'קטור הלד במקום גבוהה כמו שבדרך כלל מתקינים אותו, פרוז'קטור ההלוגן אורך חייו לא נע יותר מ2000 שעות ולכן החלפת הנורות מתבצעת לעיתים קרובות, עכשיו תסכימו איתי לא נח כל פעם לעלות על סולם ועוד במיוחד שזה סולם גבוהה ומסוכן בשביל להחליף נורה, או כשבכלל אנו קוראים לבעל מקצוע לעשות זאת ואז משלמים גם תוספת תשלום על עבודה זה נכון?

חיסכון בחשמל כבר קראתם במאמרים נכון? וידידותי לסביבה, גם כן! אז כן לפחות תחסכו בכסף או במאמץ של עליה על סולם לא בטיחותי והחלפה מרובה של נורות, תקנו פרוזקטור לד ותהנו גם מכל היתרונות של תאורת הלדים וגם מהנחת שהפרוז'קטור לד יביא לכם, חיסכון כספי, חיסכון במאמץ,חיסכון ובנזק לסביבה. אז אל תחסכו במעבר לתאורת לד ופרוז'קטור לד בפרט!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה