שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

איך לעצב פינת זולה לגינה


אריאל פרץ

אריאל פרץ מנכ"ל חברת כוכב הגינה בעל ניסיון של 7 שנים בתחום ייצור ריהוט גן מעץ מלא

 
 

כולנו רוצים שיהיה מקום מיוחד שבו אנו יכולים ללכת ופשוט להירגע, כאשר היום מגיע לסיומו. בחיים העמוסים שלנו היום, יש מעט מאוד זמן פשוט לשבת ולהירגע על פינת זולה או ערסל שכיבה. אבל כאשר הימים הארוכים והטמפרטורה החמה של הקיץ עלינו אנו רוצים להיות מסוגלים להירגע וליהנות מפרות העמל שלנו עם המשפחה והחברים שלנו.

לאחר שננקה את ערוגות הגינה שלנו, נותר רק משימה אחת נוספת כדי להשלים את הגינה. אפשר להוסיף אזור מיוחד כדי שתוכלו להשתמש בו לרגיעה, שלווה ונוחות. ישנן דרכים רבות כדי להשיג את זה. אתה יכול להשתמש בגינון קשה, כגון סלילה, ואבני הריצוף. לחלופין, תוכל להשתמש בנוף רך, כגון גידור, שיחים, עצים, צמחים, עשבי שדה שכבת נוי, צמחי מים ועוד. כל אחד מהם הוא דרך מצוינת ליצור מרחב שיאפשר לכם להגדיר את אזור הרגיעה המיוחד שלכם.

שילוב סוגים שונים של חומרים וטקסטורות מוסיף אינדיבידואליות ייחודית לכל גן. חלק מהתכונות שאתה יכול להשתמש בהם כדי לשפר את היופי של הגינה שלך כוללות, מזרקות מים, ספסלי גינה מעץ, ערסלים, כסאות ערסל, ופעמוני רוח, כל אלה מסמלים שלווה ונחת אך כמובן שיש ריהוט גן נוסף שאפשר לבחור במיוחד בשנים האחרונות עם התעצמות שוק המוצרים הנלווים לגינה. ניתן גם לשלב פרגולות, חצרות פנימיות, פינות מנגל וחללים חיצוניים אחרים שהתפתחו בשנים האחרונות וכעת יש גינות עם שני מבנים למחצה וסגורים לחלוטין ומאפשרים שימוש בכל ימות השנה ללא תלות במזג האוויר.

כל פינת רוגע בגינה צריכה שיהיה בה ערסל או פינת זולה ישנם סוגים רבים ושונים של ערסלים, כסאות וספסלים מעץ שמהם ניתן לבחור. זהו אחד התחומים בהם יש לעשות סקר שוק על מנת לאסוף את המוצרים הטובים ביותר עבורך ועבור משפחתך. עם זאת יש לבדוק שלושה מרכיבים בבחירת הערסלים שהם בטיחות, עלות, וחומר ממנו עשוי הערסל. בחירת ערסל לגינה הינו החלק החשוב ביותר עבור אזור הרגיעה שאתה בוחר לגינה שלך.

בנוסף, כדי לעזור לכם ליצור את האווירה שאתם רוצים אפשר להוסיף צלילי פעמונים על ידי רכישת פעמוני רוח או צליל של טפטוף מים. יש סוגים רבים של פעמוני רוח ומזרקות מים לבחירה והכל תלוי בסכום שאתם מקציבים לגינה שלכם. שתי תכונות אלו חשובות מאוד על מנת ליצור אווירה של נינוחות בגינה ועלותם זולה ביותר ביחס לכל מוצר שתקנו לגינה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה