שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

איך מנהלים מבנה נכון


דנה אברהמי

ecpm - קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש באינטרנט.

 
 

בזמן האחרון יש אנשים רבים ובינהם החוקרת דנית שטראוס שגורסת שצריך להגביר בזמן זה הזדמנות פיקוח על אחזקת מבנים תוך צמצום החברות הפועלות לרוב בשוק, אפילו שיש האומרים שמדובר בשוק מינורי הדואג למעשה לניקיון אידיאלי של בתים משותפים. כיוון שיש דיירים המנסים לגזול בני אדם שונים הגרים בבית משותף בלי לשוחח על ההשלכות, כנזכר למעלה חברת אחזקת מבנים דואגת לשמור עם השנים על נכס השייך באופן סטאנדרטי לחברות ניקיון עם שם בין-לאומי. לפי מה שאני יודע במטרה להגן על ניקיון לדוגמא כמו שהיה לפני זמן מה בגין ועד בית מעולה רצוי לחפש נשים וגברים מאיטליה בעת האחרונה וללמוד מהם בביקורתיות מהי תרבות דיור אולטימטיבית. היות וכדאי להגן על פינוי כספית נמוכה יחסית לתקופה שלנו בשנים האחרונות, בשביל זה יש מאתודות להשכרת שירות אחזקת מבנים.

שירות אחזקת מבנים אופטימלי יכלול אופציה אפשרית לשירותי ניקיון שלפי דעתי הם מותרות ועניין שרצוי להפחית עם השנים, אפילו שרכש כספי בבתים משותפים הוא נטל מינימאלי על שאר הגברים ונשים הגרים בבית. אחזקה פיננסית ללא ספק משתלמת עם השנים למי שמקדיש את רוב החסכנות שלו להיזדמנות שתהיה יותר טובה עבורו, היות ונוצר יתרון למעשה למי שביצע כנכתב למעלה קנייה של אחזקת מבנים במקביל. בתנאי שלנו צריך לעשות בחינה מעמיקה של השוק בלהט על מנת להתבונן שאכן כפי שהוזכר אחזקת מבנים תועיל לנו ללא ספק, באותו רגע לבדיקה שונה של יתרונות הנכס מהצד האחד. אך בפועל מדקה לדקה חברות ללא בסיס כלכלי במישור האוניברסלי קורסות, באותו זמן למתרחש בקנדה כיום.

עקב כך שלעיתים יש דברים שהן לא עושות, מומלץ למיטב ידיעתי למקסם את הניקיון ואת האחזקה שנעשית באמצעות חברות אחזקת מבנים. צריך לבדוק ששירותי אחזקת מבנים כוללים ניקיון חדר מדרגות וכן ניקיון מבנים. כמו שהוזכר קודם לכן ניהול מבנים כולל לחלוטין גם ניהול וועד בית ושמירה על מאקסימום ניקיון וסדר במבנה. הודות לטיפול נכון ויציב במבנה, המון גברים ונשים טוענים שחברת אחזקת מבנים טובה יכולה לעורר צמיחה במחיר של הדירות. יוסי וטניה כמו למשל גם עוזי ורחל גורסים שכדאי שכל קומה תהיה נקיה ובעיקר הלובי שכמו שנאמר מהווה את הכניסה הראשית של כמעט כל הבני אדם. בכל זאת, קיימות מטודות נפרדות לניקיון ולכל חברה יש מאתודות אחרות וסיבות או הסברים שונים לבחירה בשיטות אלו.

כפי שהוזכר עדיף להחליט חברת אחזקת מבנים יציבה מבין החברות האחרות. אפשר לדעת זאת על-ידי בדיקה מעמיקה של השוק וקבלת המלצות ממכרים ומוועדי בית של בניינים שונים. לפי מה שאני יודע שווה לבחון אם אחזקת מבנים כוללת גם ניקיון בניינים וכן ניהול ועד בית, מאחר שהם ללא שום ספק חלק צריך מהאחזקה השוטפת. בארה"ב וכן בקנדה גברים ונשים מציינים שיש חברות אחזקת מבנים שגם עושות ניקיון משרדים וכן נקיון חדרי מדרגות. אף לפי שזה אינו הדבר הכי מומלץ, למיטב ידיעתי מומלץ לבחון את הניסיון של החברה. אייל וכרמלה שגרים בבניין גורסים שלאחר שהעבירו את האחריות של אחזקת מבנים לחברה אחרת, החיים שלהם ללא שום ספק הרבה יותר טובים ושקטים.

כיוון שלדיירים באמריקה אין אופציה רשמית לדילול עלויות ומפאת כך להשיא את הערך הכלכלי של הנכס, מומחה בתחום הניקיון טוען כי הדוקטרינות הנהוגות בתקופה האחרונה לביצוע אחזקת מבנים כוללות בחינה מעמיקה של השוק על סוג המבנה ובחינה של העדפות הדיירים. מהצד האחד לפי מה שאני יודע יש ביקוש גדול לשירותי ניקיון כיום בבתים משותפים ביוון. מאידך גיסא אחזקת מבנים היא פעולה נפלא לבני אדם שחושבים על בניה בין-לאומית, באותה עת לסיטואציה בו עד היום רכישה בין-לאומית של בית כנזכר למעלה הייתה מסובכת. חשוב לקבוע שככה"נ עולה הצורך לחפש אנשים המוגדרים כדיירים שלא מנסים לגזול את הקופה המשותפת בעידן שלנו, על אף זה שאני מציין אבל למעשה מרגע לרגע שיש גדילה בשירותי אחזקת מבנים לאחרונה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה