שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

בדיקת מטפי כיבוי אש- החיים והמוות בידיכם!


רועי ילון

Magniv

 
 

בדיקת מטפי כיבוי אש- החיים והמוות בידיכם!

שרפה, זהירות!

בנוסף ל ספרינקלרים , מטפים  הם כלי עזר בשעת שרפה. המטף עוזר לכבות אותה. הבטיחות נמצאת באחריותכם. שלא יקרה חלילה מצב של שרפה, אך המטף חשוב שיימצא בהישג היד שלכם. אם תפרוץ אש לאיש מכם לא יהיה זמן לחפש את מטפי האש ולמצוא אותם במהירות. אם כך, חשוב שבכל בית ובכל בית עסק יימצאו מטפים תקינים. בדיקה של  מטפי כיבוי אש נחוצה לכולם כי השרפה לא מודיעה מראש לאן היא מגיעה ומתי.

 

החיים והמוות בידיים שלכם!

ציוד כיבוי אש חשוב שתתבצע על ידי בודק מקצועי.. מדובר בעניין של חיים ומוות והמטפים צריכים להיות תקינים. אל תחכו לרגע שבו יקרה אסון ותהיו חסרי אונים. דליקה במבנה יכולה לגרום אסון בגוף ולא רק לרכוש ואם המטף לא יצליח לכבות את האש, כל הנוכחים יהיו בצרה. בדיקת מטפי כיבוי אש היא בדיקה קצרה מאוד. במהלך בדיקות מטפים בודקים את הלחץ. מד הלחץ מובנה ונראה כמו שעון מים. המחוג במד הלחץ צריך להיות באזור הירוק. כך תדעו שהלחץ תקין. אם המחוג אינו נמצא שם, זהו סימן להחליף את המטף.

 

 

מטף משומש? הגיע הזמן להחליפו!

אם נעשה כבר שימוש במטף, משמע שצריך להחליף אותו. גם אם לא השתמשתם בו, יתכן שתאריך התוקף שלו פג ובמקרה כזה הוא לא רלוונטי לכיבוי שריפה. מכבה שריפות יכול להגיע כשכבר מאוחר יותר, לכן עליכם להתכונן כראוי ולערוך בדיקה יסודית של המטפים שנמצאים ברשותכם. בדיקת המטפים של כיבוי אש לא אורכת זמן רב. חשוב לוודא כי נצרת המטף סגורה ואם היא פתוחה חשוב להחליף כך שתהיה סגורה הרמטית. רוצים לגלות אם נעשה במטף כבר שימוש? הרימו אותו. אם הוא לא כבד, משמע שיש להחליפו כי הוא כבר היה  בשימוש.

 

בדיקת מטפי כיבוי אש אחת לחודש

בדקו אם הנצרה לא התעקמה או נשברה. זכרו כי המטף צריך להיות בצורתו הטבעית. שלם וללא שימוש.  את הבדיקה חשוב לבצע אחת לחודש. אדם פרטי או חברה מקצועית יכולים להגיע כדי לבצע את הבדיקה באופן קפדני. זכרו להיזהר מאש, אך התכוננו להגנה מפניה.  

אם אתם במקרה בתהליך של  שיפוצים כדאי לבדוק הקבלנים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה