שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2536
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

בדיקת רטיבות באמצעות מאתר נזילות


יהונתן רום
 
 

כאשר נזילה מתרחשת היא תמיד גורמת לאי נוחות גדולה. זו יכולה להיות רטיבות קטנה שמתגלה בקיר ועד מהרה הופכת לרטיבות גדולה שגורמת לנזקים רבים. כמעט בכל המקרים חשבון המים יגדל ולעיתים ייגרמו נזקים בלתי הפיכים ומכאן החשיבות לטפל ולבצע בדיקת רטיבות במהרה.

אילו נזקים הרטיבות יוצרת?

רטיבות היא תמיד תוצר של פיצוץ בצנרת, לעיתים היא עלולה להצטבר ולהפוך להצפה של ממש ולגרום לנזקים קשים למבנה. הנזקים יכולים להיות לתשתית הבית, כולל הרס של רצפות במידה ומדובר על מים שמחלחלים זמן רב תחת היסודות או כאשר מדובר על מים רבים. נזק נוסף שיכול להיגרם הוא הרס של ריהוט מרטיבות, הרס משקופים, הרס ארונות מטבח וארונות בגדים כתוצאה מעובש.

רוצים לדעת עוד על איתור רטיבות? עברו לאתר א.מ איתור וקבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות.

מתי יש לבצע בדיקת רטיבות

ברגע שמזהים רטיבות בקירות, או שחשבון המים מתנפח ולא ברור למה מומלץ לבדוק רטיבות באמצעות חברה אשר מתמחה בתחום. גם לאחר הצפה מומלץ לבצע בדיקת רטיבות על מנת לוודא שלא נותרה רטיבות תחת הריצוף שתגרום להרס תשתית המבנה.

כיצד מבצעים את הבדיקה?

כאשר מדובר על חשד לרטיבות תחת הריצוף יש לקחת דגימה מהמצע שנמצא תחת הריצוף. הדבר נעשה באמצעות קדיחה של חור ולקיחת דגימה, לאחר בדיקה במעבדה מוסמכת ניתן לקבוע האם ישנה רטיבות או לא. במידה וישנה רטיבות אשר חורגת מהרמה התקינה יש צורך לבצע ייבוש תת רצפתי. הייבוש נעשה באמצעות צינורות ייבוש המחוברים למשאבות. את הצינורות מחדירים לתוך הרצפות ללא הרס הריצוף, שואבים את המים ומבצעים את הייבוש.

מספקים לך את הפתרון הטוב ביותר

חברת א.מ אינסטלציה הנה חברה שמבצעת בדיקת רטיבות ובעל ניסיון וותק בכל תחומי האינסטלציה. אצלנו ישנם 100% הצלחה בבדיקות איתור נזילות ורטיבות וטיפול בכל סוגי הנזילות. המוקד שלנו פעיל 24 שעות ביממה על מנת לתת מענה מהיר ככל האפשר לכל לקוחותינו. על תיקוני הצנרת אנו מספקים 7 שנים של אחריות ומתחייבים לשירות אישי, מהיר ומקצועי. להזמנת בדיקה כבר עכשיו מחייגים ולא מחכים!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה