שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

בחירה נכונה של משרדים למכירה


סטאטוס

סטאטוס יועצי נדל"ן – משרדים להשכרה ,משרדים למכירה, נכסים מניבים,שיווק משרדים,קבוצות רכישה . באתר מחירון משרדים, ומנוע חיפוש משוכלל, מצולם, ומעודכן עם שפע של משרדים להשכרה ולמכירה  בתל אביב ,ברמת גן, בבני ברק.

סטאטוס יועצי נדל"ן

מגדלי טויוטה, יגאל אלון 65, תל אביב-יפו

www.status-ltd.co.il |  status@status-ltd.co.il

טלפון: 03-5624433 |  פקס: 03-5612468

 
 

מציאת המשרד המתאים לעסק שלך איננו עניין פשוט. כמובן, העסק שלך חייב להיות בדיוק על פי טעמך האישי ועליו להיות ממוקם באזור שנוח לך. בחירת העובדים לעסק מתבצעת על ידך, כמו גם העסקאות המבצעות ועוד. כמובן שאת המלאכה של חיפוש משרדים להשכרה עבור העסק שלך תרצה לבצע באופן עצמאי. כאשר אתה מתחיל בחיפוש אחר נכסים מניבים או משרדים למכירה באזור בו תכננת למקם את העסק שלך מחדש, אתה מגלה למעשה שמדובר בפעולה לא פשוטה כל כך.

 

חיפוש אחר משרדים להשכרה עבור העסק מערבים לא מעט החלטות אותן יש לקבל בכובד ראש ותוך התמצאות באזור בו מעוניינים למצוא משרד חדש. נגישות לעסק ונוחות ההגעה ממנו ואליו, קרבה למטרופולין המרכזי, כלל ההוצאות הנלוות, בדיקות ברוטו/ נטו רלוונטיות לשטח המשרד, גובה הארנונה ובדיקה של תקינות המדידות בשטח, איתור ליקויים באם ישנם, ואומדן כלכלי של הליקויים הקיימים, קיום משא ומתן ברמה מקצועית תוך הכרת החולשות והחוזקות של כל שטח להשכרה וביצוע השוואה כללית בשקלול של כל הנתונים הקיימים על כל אחד מהמשרדים והשטחים שנבדקו.

 

פרטים אלו ואחרים מצריכים לא מעט אנרגיה וזמן, ריכוז וסבלנות, תיזוז ונסיעות, התייעצויות ושיקול דעת כבד ראש, ועוד. אין ספק כי לא מדובר בתהליך פשוט וללא סיוע חיצוני, הבחירה של משרדים להשכרה בנקודה מסוימת יכולה להיות בחירה שגויה ולא מתאימה לעסק. לכן, בחירה נכונה של נכסים מניבים צריכה להתבצע על ידי גוף מקצועי ומנוסה, מיומן ובעל הידע הדרוש, שיכול לספק את אנשי המקצוע הרלוונטיים לביצוע כל הבדיקות הנדרשות.

 

במידה ונבחרו משרדים למכירהאו משרדים להשכרה שאינם עונים על דרישות העסק, עלולה החברה לשלם על כך ביוקר כעבור שנים מספר, בשל התפשטות של אחד הליקויים, גרימת נזק ממשי בגינם, צורך בתיקון חלק מהותי במבנה ועוד. אירועים לא צפויים אלו עלולים להסב לעסק נזק בלתי הפיך במקרים קיצוניים, קשיים בניהול העסק עקב פגיעה בתהליכים יומיומיים שוטפים ועוד.

 

חברה מקצועית שתבצע את כל הבדיקות הנדרשות תוכל להבטיח כי הבחירה של נכסים מניבים אלה או אחרים תהיה ודאית ובטוחה, ללא סיכון של הפסדים כספיים ותבטיח את נכונות העסקה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה