שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

בחירת דשא סינטטי איכותי לבית


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

דשא סינטטי הוא פתרון לחיסכון במים בישראל הנתונה במשבר מים, בעלי בתים רבים החליפו את הדשא הטבעי שלהם בדשא סינטטי. איכותו של דשא סינטטי שופר וכיום הוא בעל איכות טובה מאד.

הדרכים בבחירת דשא סינטטי.

דשא סינטטי לבית צריך להיות מאיכות טובה, במידה והדשא שנבחר אינו איכותי, תוחלת החיים שלו לא תהיה ארוכה והוא עלול להתפורר תוך כמה חודשים. לפני רכישת דשא סינטטי לבית, צריך לבדוק את רכות הסיבים ממנו הוא עשוי כי רכותם מעידה על איכות חומר הפולימר ממנו הם עשויים, כדאי לבדוק את הסיבים, דקים וקצרים ישחקו מהר יותר מאשר סיבים עבים וארוכים. הצפיפות של הסיבים צריכה להיות גבוהה, עובי יריעת הבסיס, זו המחזיקה את הסיבים, צריכה להיות איכותית כדי  שיחזיקו את הסיבים טוב יותר לאורך שנים, סוג התפירה בתחתית הדשא, ככול שהמרחק בין התפרים קצר יותר התפירה צפופה וחזקה יותר, מספר הסיבים יהיה גבוה יותר והדשא יהיה עמיד לאורך זמן.

מה זה דשא סינטטי לבית ?

דשא סינטטי מיוצר בקפדנות רבה על-מנת להיות דומה לחלוטין לדשא טבעי ולא רק במראה, אלא גם בתחושה. דשא סינטטי איכותי שהונח על ידי אנשי מקצוע יראה כמו דשא אמיתי וגם רגיש כמו דשא אמיתי. הוא אחיד במראהו ובתחושתו. דשא סינתטי נראה לקיץ ולחורף, אינו משמש בית גידול לחרקים, אינו גורם לאלרגיה; דשא סינתטי אפשר להרים להניח חזרה. דשא סינטטי מניחים בדרך כלל ביום עבודה אחד, אין צורך לחכות שיצמח, הוא דורש השקיה כמובן ולכן חוסך במים ועלותם, אפשר להניחו גם בצל, לא צריך לגזום אותו וגם אינו דורש דישון.

התקנת דשא סינטטי לבית

אפשר להחליף את הדשא הטבעי בדשא סינטטי הירוק ויפה תמיד, התקנת דשא סינטטי לבית אפשרית על אדמה, על בטון, פלסטיק, עץ או על כל משטח קשיח אחר, ההתקנה דורשת דיוק ומיומנות. ראשית יש ליישר את השטח ולנקות אותו. בזמן התקנת דשא סינטטי לבית יש לפרוס את מרבדי הדשא באופן צמוד ומדויק שלא ניתן יהיה להבחין ברווחים ביניהם , יש לדייק מאד כי זה ייקבע את המראה הוויזואלי של הגינה לאורך שנים, אחר כך מבצעים את ההדבקה לקרקע.                                                                    


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה