שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

ביובית בבני ברק הפתרון המושלם לבעיות מורכבות בצנרת


cohen arik

כהן אריק

 
 

ישנן בעיות שונות בצנרת אשר לא תמיד מחייבות את הטיפול היסודי של איש מקצוע עם ציוד מתקדם כמו ביובית וכדומה. ישנם המקרים אשר בהם בהחלט ניתן יהיה להתמודד עם התופעה בעזרת מים רותחים אשר ויפתחו וישחררו את המערכת הסתומה, יש את הסתימות אשר אותם ניתן יהיה לשחרר באמצעות פומפה או לכל היותר יהיה צורך לגייס קפיץ לצורך כך. אך ישנם המקרים הקשים אשר בהם מצטברים שורשים בביוב או לכלוך רב שמתגבש באמצע הצנרת כאשר אין כל דרך להמיס אותו או לשחרר אותו בכל צורה שהיא. בכל אותם המקרים הדרך הכי יעילה והכי מהירה וטובה, תהיה הביובית. ביובית אשר תבצע שאיבות ביוב והמערכת כולה תוכל שוב לחזור ולזרום היטב.

ביובית מבצעת שאיבות ביוב

אז הבנו כי גם כאשר ישנה תקלה במערכת הביוב ולא ממש הצלחנו לשחרר אותו באמצעות החומרים הביתיים או אפילו אלו שרכשנו במיוחד בסופר לצורך כך, הרי שאין מנוס מפנייה אל חברת אינסטלציה. חברה אשר תבטיח לנו כי התקלה תיפתר במהירות בקלות וביעילות. השחרור אשר נעשה על ידי הביובית הינו שחרור מהיר, מידי ואפקטיבי במיוחד. היות ולאחריו הצנרת מתקבלת ממש כמו חדשה.

איך עובדת הביובית?

ביובית היא למעשה משאית אשר אליה מחוברת צנרת מיוחדת. הצנרת מתחברת לבור הביוב הסתום או התקול ועם החיבור אל הבור הסתום היא מתחילה לשאוב את המים או את כל התכולה אשר נמצאת בתוך הצנרת הסתומה. התוצאה היא מערכת נקייה, צנרת שהופכת להיות חדשה ממש.

אז גם אם אתם מתלבטים אם להשקיע ולא מוכנים לשלם על תיקון מערכתי שכזה הכולל שאיבות ביוב, זכרו כי התוצאות שוות את ההשקעה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה