שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

ג'קוזי למרפסת – הופך כל דירה לדירת חלומות


michal

מיכל 

 
 

 

בחירה נכונה

מכשיר ג'קוזי הנמצא תמיד בקרבת מקום – במרפסת שלכם, הוא בהחלט חלום אמיתי שכל בעלי דירה רבים. אך יחד עם זאת, חשוב לבצע רכישה נכונה של פריט זה, שאינו זול, בכדי שיוכל לספק לכם את הריגוש והפינוק ואורך שנים רבות. כמו את הרכישה, גם את התקנת הג'קוזי במרפסת יש לבצע תוך הקפדה על כל הפרטים כדי שההתקנה תהיה מקצועית ובטיחותית וללא שום פגם.

כדי ליהנות מאמבטיית ג'קוזי המותאמת בדיוק לצרכים שלכם, חשוב לתכנן היטב ולבחור בקפידה מבין שלל הדגמים השונים המוצעים בשוק. חשוב לבדוק שאמבטיית הג'קוזי תתאים מבחינת הנתונים הטכניים שלה למרפסת שלכם ולוודא גם שעיצוב הג'קוזי משתלב היטב בעיצוב המרפסת. את התהליך הזה ניתן לבצע בעזרתם של אנשי מקצוע שייעצו איזה ג'קוזי יתאים למרפסת שלכם מבחינת עיצוב, צורה, גודל, התקנה ומפרט טכני, תוך התחשבות כמובן בתקציב שלכם. מערכת הג'קוזי צריכה לשלב פשטות לתחזוקה ולהפעלה יחד עם שיכלול ואפשרויות שיאפשרו לכם ליהנות מהמערכת בצורה אופטימלית.

איש מקצוע אמין ומקצועי יידע להתאים את אמבטיית הג'קוזי המתאימה ביותר למרפסת שלכם ולרצונות האישיים שלכם. מומלץ לבחון רכישה של הג'קוזי אצל אנשי מקצוע וחנויות העובדות מול היצרניות המובילות של אמבטיות ג'קוזי. רכישה של ג'קוזי ממותג מוכר וידוע מבטיחה כי הג'קוזי יהיה איכותי ללא פשרות ויחזיק מעמד לטווח הארוך, תוך מתן שירות שוטף ללקוח. בנוסף איש מקצוע מקצועי יידע גם לתכנן היטב את ההתקנה הדרושה ולסייע בהיערכות מתאימה ובמתן דגש לכל הפרטים הרלוונטיים לצורך התקנת הג'קוזי במרפסת.

התקנת ג'קוזי במרפסת

משקלו של הג'קוזי הכולל משקל רב של ליטרים רבים מים, בתוספת משקלם של האנשים השוהים בתוכו, הוא כבר ביותר. מסיבה זו, נאשים המעוניינים להקים ג'קוזי במרפסת שלהם מוכרחים להתייעץ תחילה עם מהנדס בניין מנוסה וותיק שיבחן את הסביבה בה עתיד להיות ממוקם הג'קוזי וייתן את האישור להקמת הג'קוזי. המהנדס יחשב חישובים שונים הכוללים את המשקל הכולל של הג'קוזי ואת המשקל אותו יכולה לשאת המרפסת. את החישובים השונים יבצע המהנדס על בסיס המפרט הטכני של הג'קוזי ועל בסיס נתוני המבנה בה שוכנת המרפסת. המרפסת לא תמיד תהיה מתאימה לנשיאה של כובד כה רב ולכן יש לבחון את עניין זה לפני שבכלל מתחילים את תהליך בחירת ורכישת הג'קוזי.

קיימים מקרים בהם נדרש שיפוץ קל על מנת שניתן יהיה להקים את הג'קוזי במרפסת שלכם, ולכן יש לקחת זאת גם בחשבון בשכלול ההוצאות הנלוות להקמת הג'קוזי. אמבטיית הג'קוזי צריכה להתאים באופן מושלם למרפסת בה היא תמוקם ולכן יש לבחון שנתונים שונים כגון גודל וגובה המרפסת יתאימו להצבת אמבטיית הג'קוזי שהנכם שוקלים לרכוש. כדאי לבוא ולהתרשם בחנות ממגוון הדגמים רק לאחר שנלקחו כלל המידות השונות והובאו בחשבון כל המגבלות הקיימות במרפסת שלכם. שיקול עיקרי בתהליך הרכישה, מלבד עיצוב האמבטיה ומאפייניה, חייב להיות התאמה מושלמת למרפסת על כלל ההיבטים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה