שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

דוד שמש בתל אביב


yehuda
 
 

מכאן שאין זו כלל שאלה האם להתקין דוד שמש, (אלא אם כן מדובר בדירה להשכרה ולא אכפת לכם מגובה החשבונות של המשכירים), אלא השאלה היא כיצד ראוי לתחזק נכונה את כלל המערכת, ועל כן אם נבחר בתשובה הקצרה, נציין שמוטב להכיר מראש טכנאי שמתמחה בתיקון דוד שמש בתל אביב, טכנאי שניתן לסמוך על המילה שלו ושהוא לוקח תעריפים מתחשבים, וזאת כי אין לדעת מתי עשוי להתעורר הצורך בשירות מעין זה.

בחירת דוד שמש

רגע לפני שנדון על תפקידו של הטכנאי, נעצור לדון איזה דוד שמש בתל אביב (או בכול מקום אחר) ראוי לרכוש, ופה נציין שיש לבחון שדוד השמש מגיע עם אחריות, עומד בתווי התקן (הן הכלליים והן עבור תו התקן שמתייחס למי שתייה), שהוא נחשב לאיכותי ושהוא עשוי לסייע לכם לחסוך חשמל כמה שרק ניתן. כמו כן טוב לדעת שניתן למצוא דודי שמש שנעים בין 30 לבין 300 ליטר, כלומר כאלו שמתאימים הן עבור שימוש ביתי והן עבור מבנים תעשייתיים ומוסדות, כאשר מוטב להתייעץ עם טכנאי מומחה לגבי הגודל הנכון והחסכוני ביותר עבור כל מקרה ומקרה.

עצה מועילה

אין זה משנה איזה סוג איכותי של דוד שמש בחרתם להתקין ואין זה משנה כמה המתקין איכותי, וזאת כי עדיין הנתונים מלמדים שמדי פעם יש בעיות רבות בתחום, וזאת פשוט מאוד כיוון שיש בעיית אבנית או שהתרמוסטט יצא מאיזון. אי לכך, אם גם אתם מבקשים ליהנות כראוי מדוד השמש שלכם, הן בחודשי הקיץ והן בחודשי החורף, הרי שיש לפנות אל טכנאי בכול פעם שמתעורר חשד לבעיה, למשל כאשר לוקח למים הרבה יותר זמן להתחמם, או כאשר ישנה נזילה, ואף יש לפנות אל טכנאי כל שנתיים שלושה, ולו עבור שירותי תחזוקה, וזאת כי בסופו של יום כך ניתן לחסוך הוצאות עתידות ואף להימנע ממצב בו מגלים שאין מים חמים עבור המקלחת. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה