שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

דירות למכירה מידע כללי


dadon

כתיבת מאמרים ופרסומם

 
 

 

 
דירות למכירה מידע כללי 
אם הגעתם להכרעה שהנכם מעוניינם לבצע רכישת בית, בוודאי תשמחו לשמוע שבימינו תוכלו לעשות זאת בצורה פשוטה ומהירה.  המסמך הנ"ל יספק לכם טיפים חשובים במה שקשור לקניית דירות למכירה וכן, יספק לכם מידע באשר לאפשרויות השונות של בתים אשר לשוק להציע. 
דירות למכירה - אפשרויות שונות: 
כיום, כל אחד הרוצה לבצע רכישת נכס יכול לבצע הנ"ל בשתיים מהאופציות הבאות:
· באמצעות תיווך - מתווכים להם יש דירות למכירה. יש לקחת בחשבון כי במשרד רציני תבצעו מפגש עם איש התיווך ואיתו תקבעו כמה כסף העומד לרשותכם, היכן אתם הייתם רוצים לרכוש בית ופרמטרים שונים שבהקשר של חיפוש דירות למכירה, ובהתאם האיש מטעם הסוכנות יציע לכם נכסים שונים וכמו כן יעזור לכם בכל התהליך עד שהעסקה תחתם. יש לקחת בחשבון שתדרשו לחתום על מסמך בו אתם מצהירים שהשתמשתם בשירות הכולל של סוכן הנדל"ן ובמקרה ועסקה תתבצע יהיה עליכם להפריש לו אחוז הקבוע בחוק. 
· אינדקסים של דירות למכירה - יש פרסומים רבים בתחום בתים להשכרה ולרכישה ברחבי האינטרנט וכמובן גם בעיתונים המקומיים. לוחות נדל"ן אלו יאפשרו לכם חיפוש של דירה לפי הנתונים המדוייקים באותם איזורים, כמו המידות הדרושות והתנאים השונים שאתם חושקים בהם. 
דבר שמאוד עוזר בלוחות המציגים דירות למכירה הוא כמובן בזה שמדובר במאגר ענק של נכסים אשר בד"כ מתעדכן בזמן אמת. יש אתרים המציעים אינפורמציה זו בלי לשלם כסף וקיימים אינדקסים שרוצים סכום כסף זעום. 
דירות למכירה בדיקה מקדימה
קיימים מספר גורמים שכדאי לחקור לפני שקונים דירות למכירה:
· זכויות - דירות למכירה בד"כ רשומות בלישכת רישום המקרקעין בארצינו. יש לבחון שאותו אחד שקורא לעצמו בעלי הנכס הינו אכן בעל הנכס ברשומות וכי אין עליו חוב משכנתא צו זה או אחר ועוד. 
· איכות הנכס - מומלץ לראות את הנכס ואת האיזור. ההמלצה היא לראות את הסביבה בשעות הבוקר/צהריים וגם כשיש חושך לבדוק  זרם המים ועוד, לברר תשלומים שונים שגורמים אחרים שיש לוודא. 
· אישורי בנייה -  מומלץ לבדוק כי הדירה עם אישורי בנייה, ואם יש בנוסף אופציה להרחבת בנייה וכיו"ב. 
 
לסיכומו של מאמר, היום אפשר לבצע חיפוש יש דירות למכירה על ידי שימוש בלוחות נכסים וכן בעזרת סוכני נדל"ן. אם מצאתם את הנכס הרצוי בצעו את הבדיקות המקדימות הדרושות וריכשו את הנכס.
 
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה