שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

דשא סינטטי


אבי ביטון
 
 

 

 

בעבר הרחוק יכולתם לראות דשא סינטטי רק במקומות ציבוריים, כמו: מגרשי טניס, גנים ציבוריים, ועוד. כיום המצב שונה, דשא סינטטי מבוקש גם בבתים הפרטיים שלכם. בעקבות הביקוש הרב של הדשא הסינטטי, הייצור סביבו ובעקבותיו המקומות שמייצרים אותו, מתפתחים בתאוצה אדירה, וכתוצאה מכך מתפתח מגוון רחב של סוגים שונים של הדשא הסינטטי. אחד הבונוסים המשמעותיים ביותר הינו בנושא האקולוגי ובנוסף לשמור על הסביבה ואיכותה. הדבר מתבטא בכך שניתן למצוא סיבים שמאפשרים לנו למחזר. הדרך שבה מייצרים את הדשא הסינטטי הינה דרך ששומרת על איכות הסביבה והיא נקראת טכנולוגיה ירוקה. גם לגבי חסכון במים – הדשא הסינטטי מאפשר לך לחסוך במים בכך שלא צריך להשקות אותו כלל, כך שאין סיבה לחששות בקיץ – הוא לא יכולה להתבייש. הדשא הסינטטי יראה מושלם וירוק בכל תנאי מזג האוויר. בנוגע לחורף – אין לכם מה לדאוג, ישנה שכבת בד שסופגת את המים באדמה.
 

איך לשמור על דשא סינטטי ?
 

אינכם זקוקים לזמן רב ולאחזקה אינטנסיבית כדי לשמור על איכותו של הדשא הסינטטי. לאחר שתתקינו באופן עצמאי או בעזרת איש שעוסק בתחום, את הדשא הסינטטי, לא תצטרכו לעזרה באחזקה שלו במשך השנה. בניגוד לדשא רגיל, אין צורך לפזר דשן בשביל שהדשא הסינטטי יגדל, משום שהוא לא דשא רגיל, ובנוסף יחסך לכם כסף רב על חומרים שחייבים לתחזק דשא רגיל. חומרים אלו עלולים להזיק לבריאותכם, כך שאתם יכולים להיות שלווים בנוגע לזה. הדבר נכון גם לגבי מכסחת דשא – אין בה צורך כלל בכל הנוגע לדשא סינטטי.
 

המראה הוויזואלי של דשא סינטטי
 

בשל הטכנולוגיה המתקדמת, דשא סינטטי נראה כדשא רגיל לחלוטין. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, הסיבים של הדשא הסינטטי נראים טבעיים, נעימים למגע ולא עוקצים, לעומת איך שייצרו אותם לפני כמה שנים. אתם לא תחושו בהבדל, בין אם זה יהיה הדשא הסינטטי, לבין דשא רגיל. אם אתם רוצים גינה מושלמת, לחסוך במים, כסף, זמן אחזקה, ולשמור על האיכות הסביבה הירוקה – תרכשו את הדשא הסינטטי. מומלץ להתייעץ עם אנשים מקצועיים שעוסקים בתחום לפני הרגישה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה