שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

דשא סינטטי – כל היתרונות


הגרעין

 

הגרעין בע"מ  - הרשת המקצועית לגינון וחקלאות דשא סינטטי, חומרי הדברה, דשנים, מחשב השקיה ועוד

 
 

 

באופן כללי, שימוש בדשא סינטטי תורם מאוד לאיכות הסביבה מבחינה אקולוגית. חלק גדול ממשטחי הדשא הסינטטי שמוצעים בשוק מכילים סיבים שניתן למחזר אותם. בנוסף לכך, הטכנולוגיה החדשנית שבה משתמשים יצרני הדשא הסינטטי בתהליך הייצור נחשבת ל"ירוקה" ולא פוגעת באיכות הסביבה.

במידה ותחליטו על התקנת דשא סינטטי בגינה הפרטית שלכם תוכלו לחסוך את המים שהייתם משתמשים בהם להשקיית הדשא הטבעי. הדשא הסינטטי יישאר ירוק לכל אורך השנה, ולא יצהיב או יתייבש במהלך עונת הקיץ. ובעונת החורף הדשא שלכם לא יהיה מוצף במים מכיוון שהבד הסופג של הדשא הסינטטי מאפשר  את ספיגת מי הגשמים באדמה.

האחזקה של הדשא הסינטטי היא מאוד פשוטה, ובעצם אחרי התקנת הדשא הסינטטי עצמו (שאותה תוכלו לעשות לבד או באמצעות איש מקצוע)  דורשת מכם כמעט אפס מאמץ. תוכלו פשוט ליהנות ממדשאה יפה, ירוקה שנשארת מטופחת כל השנה בלי שתצטרכו אפילו להשתמש במכסחת דשא.

יתרון נוסף של הדשא הסינטטי הוא עצם העובדה שאין צורך להשתמש בדשנים שונים כדי לגרום לו לגדול יפה ולהישאר ירוק, וגם לא תצטרכו להשקיע כסף בחומרי הדברה יקרים ומזיקים לבריאות כדי להילחם בגדילה של עשבים שוטים.

הדשא הסינטטי שנמכר היום נראה בדיוק כמו הדבר האמיתי. ברוב המקרים לא תוכלו אפילו להבדיל ולדעת אם לפניכם מונח דשא סינטטי או דשא טבעי. הטכנולוגיה התפתחה במהלך השנים וכיום הסיבים רכים יותר ופחות עוקצניים, כך שמתקבלת תחושה טבעית.

כפי שאתם רואים לדשא הסינטטי יש יתרונות רבים. אך בכל מקרה, אם אתם חושבים לרכוש ולהתקין דשא סינטטי אצלכם בחצר כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע, להתרשם ממגוון הסוגים, להשוות מחירים ולהגיע להחלטה הטובה ביותר עבורכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה