שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

הדברה בצפון


אבי בר-און

 בר-און

 
 

 

הדברה  בצפון  לשקט הנפשי שלך

הדברה בצפון   היא אחד הנושאים הבוערים ביותר הקיימים כיום בעיר. כאשר מתקרבת עונת החרקים לעיר, אתם יכולים לשכוח מבעיות כמו בתי הזיקוק או מפעלים כימיים. כולם מתעלמים מהבעיות הבוערות ומתעסקים בדבר החשוב באמת: הדברהבצפון  . כולם יכולים לשאול את עצמם מי הוא המדביר שמבצע את העובדה הטובה ביותר? אפשר להחליף שמות מפה לאוזן, להעביר המלצות זה לזה, אך בסופו של דבר רובנו מנסים לסמוך על הניסיון האישי ותוצאות העבר. הדברה  בצפון היא לא עסק חדש, ורוב התושבים כבר יודעים במי לבחור ומתי. השאלה שנשארת פתוחה היא באיזו שיטת הדברה להשתמש? מאחר ולא כולם מכירים את שלל השיטות, לא תמיד קל לבחור. בנקודה זו אנו באים לעזור, המשיכו ותקבלו את כל המידע שאתם צריכים על מגוון השיטות.

הדברה בצפון  לעתיד ירוק  

הדברה  אורגנית

הדברהבצפון  אולי לא תהיה הדברה ביולוגית ברוב הבתים, אך יש בתים שיבחרו בה כדי להימנע מהתעסקות עם חומרים כימיים. בשיטת הדברה זו מביאים צמחים טורפים או חרקים מתחרים למזיקים שנמצאים אצלכם בבית. בעזרת אמצעי ההדברה הללו החרקים ייעלמו מביתכם תוך זמן קצר. חיסרון עיקרי של השיטה הוא בכך שאמנם אתם מעלימים זן חרקים אחד, אך מביאים לביתכם זן שני.  

הדברה  בג'ל

שיטת הדברה זו מבוססת על חומרים כימיים אך ברעילות נמוכה. כדי להדביר את החרקים שיטה זו יש להזמין מדביר מקצועי הביתה שירסס לכם את הפינות אותם תבקשו ממנו. לאחר הריסוס אמורים החרקים להיעלם מביתכם תוך זמן קצר. יתרון גדול של שיטה זו טמון בעובדה כי חומרי הריסוס אינם מזיקים לסביבה ולכן זמן קצר אחרי ביצוע ההדברה כבר אפשר לחזור אל הבית ולנהוג כרגיל.

הדברה  במכשירים אלקטרונים

הדברה בצפון יכולה בקלות להיות ידידותית  , וזוהי השיטה המתאימה ביותר למתגוררים בערים גדולות. בתחילה כדאי לחפש מי מבצע הדברה בחיפה אך מומחה בסוג הדברה זה. לאחר שתמצאו מדביר מתאים תזמינו אותו לביתכם והוא יתקין מכשירים אלקטרוניים הפולטים גלי קול ייחודים. גלי הקול הללו דוחים את החרקים והם נעלמים מביתכם במהירות וביעילות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה