שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

הדברה טבעית באמצעים חשמליים


אבי ביטון
 
 

 

ישנם מספר סוגים של הדברה טבעית שאינם פוגעים בבני אדם, אינם מזהמים את הסביבה ואינם משתמשים בחומרים כימיים מזיקים כלל וכלל. שיטות ההדברה האלה חיוניות מכיוון שאין בהן שום נזק סביבתי כזה או אחר לבני האדם הנמצאים בקרבת אמצעי ההדברה השונים. כאשר אנו משתמשים באמצעי הדברה טבעית אנו שומרים על בריאותנו ועל בריאות בני משפחתנו הגרים עמנו. בנוסף שומרים על שלום חיות המחמד המסתובבות בבית ובחצר ובמקביל קוטלים ומרחיקים מזיקים בצורה יעילה ואקולוגית שאינה פוגעת בשום דרך באיכות הסביבה ואינה תורמת לזיהום אוויר, מקורות מים ועוד.

מה זה הרעש הזה

ישנם מכשירים המשמשים כפתרון מושלם של הדברה טבעית, בעיקר נגד יתושים. את אותם המכשירים מחברים לשקע החשמל והם משמיעים צליל בתדר גבוה שאוזן אנושית לא יכולה לשמוע, אך יתושים אינם יכולים לעמוד בו. המכשיר הזה פועל בצורה מצויינת מכיוון שאנו לא מרגישים בו והוא אינו גורם לנו נזק כלשהו, אפילו לא ניתן לדעת שהוא שם ובמקביל הוא מרחיק מאיתנו את היתושים המעיקים.

איזה ריח מוזר

עוד מכשיר די דומה הוא מכשיר שניתן להכניס אליו טבליות עשויות מחומר, שכאשר הוא מתחמם, מחמם את הטבליות והחומר מפיץ ריח דומה יתושים וחרקים. זו שיטה קצת פחות טובה מכיוון שאת הריח גם אנחנו יכולים להריח אך הוא אינו גורם לאיזשהו נזק משמעותי ופועל מצויין בתור דוחה יתושים

הדברה טבעית home made

לצורך הדברה טבעית נקודתית, ניתן להשתמש בשקיות מים להרחקת זבובים, או מלכודות ביתיות שאליהן הזבובים נכנסים ולא יודעים מהיכן לצאת. בנוסף ניתן לשתול צמחים מסויימים שמרחיקים מזיקים, לבנדר למשל מרחיק עקרבים מצויין. להדברה טבעית של עכברים וחולדות מומלץ להחזיק חתול בבית, יכול לעזור גם במקרה של נחשים שעלולים לסכן את בני המשפחה.

לסיכום

הדברה טבעית היא אמנם נקודתית יותר מהדברה כימית, אך נותנת מענה מבחינה בריאותית ומבחינת איכות הסביבה. ניתן ומומלץ להשתמש בשיטות אלו כאשר אין בעיה רצינית ונרחבת של מזיקים אלא בעיה יותר נקודתית וספציפית. כך או כך הדבר יתרום לבריאותנו ויעשה את העבודה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה