שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

הדרך להבליט את הבית שלכם


Damien Rot

Damienroth

 
 

הדרך להבליט את הבית שלכם

התקדמות הטכנולוגיה מאפשרת לנו ליהנות כיום ממגוון פתרונות מתקדמים בתחומי החיים השונים, לרבות הדברים שקשורים לבטיחות שלנו ושל אנשים בסביבתנו. על מנת שתוכלו למגן את ביתכם בצורה הטובה ביותר, זה לא מספיק לדאוג למנעולים חזקים בדלתות הכניסה ולקוד בלבד, אלא להציב גם מחסום ראשוני שימנע מגורמים לא רצויים להגיע לדלת הכניסה.

כיום תוכלו לעשות זאת באמצעות גדרות ושערים שיספקו לכם בטיחות מחד וגם יעצבו את החלק החיצוני של ביתכם בצורה בולטת וייחודית. עם עיצוב הגדרות והשערים של היום, אתם כבר לא צריכים להרגיש שהתפשרתם בין בטיחות, איכות ואסתטיקה, שכן הם משלבים את שלושת האלמנטים הללו ליצירת מראה בלתי נשכח עבור ביתכם.

גדרות ושערים – הדרך להבליט את ביתכם

גדרות שהוקמו בעבר היו בעלות מראה אחיד מבית לבית ובלי צורה מיוחדת. הגדרות הסטנדרטיות הללו הורכבו משלבים שהעמידו זה לצד זה באדמה ויצרו תיחום לגינה ולבית. כיום הגדרות שונים לחלוטין ועיצובים מיוחדים מאפשרים להתקין גדר לגינה בעלת מראה מיוחד מבית לבית וממקום למקום, כך שלא צריך להתפשר על עיצוב אחיד.

מלבד הצורה, ניתן לבחור כיום גם גדרות לגינה ממגוון חומרים כמו אלומיניות שהוא חזק במיוחד, זכוכית חלבית מיוחדת וכמובן גם העץ הקלאסי או חומרים שמדמים אותו. מלבד המראה האסתטי שגדרות מעניקות לסביבת הבית, הן חיוניו גם בשמירה על הבטיחות של מי ששוהה בו. הגדרות משמשות בעצם כמחסום שמונע חדירה של פולשים, פורצים וככלל אנשים שאינם צריכים להיות בשטח ביתכם.

עם גדרות ניתן להגן גם על בתי עסק ומקומות אחרים כמו גני ילדים בהם נדרשת הגנה חזקה נגד אנשים שלא אמורים להיות כלל בשטח. גדרות לגינה יכולים לשמש אתכם במקרים הללו כמעטה הגנה ראשוני ולהקנות תחושת בטיחות לכל אדם שנמצא בתחומם.

גדרות ושערים – הגנה כפולה במראה ייחודי

מלבד גדרות, שערים גם משמשים בתפקיד כפול של יופי וגם בטיחות. שערים מעוצבים אישית מהווים מחסום נוסף מלבד הגדר, וקשה לחדור אותם, בייחוד כאשר הם מורכבים כהלכה. עם שערים וגדרות תוכלו ליצור מתחם ייחודי שיקיף את ביתכם ויהיה קשה לחדור אותו. טיפוס על גדרות הוא קשה עד בלתי אפשרי, מה שמונע מאחרים לעשות זאת מלכתחילה. כאשר מצוותים לגדרות שער, נוצרת הגנה כפולה, שכן לא ניתן להיכנס דרך השערים הללו בלי קוד מתאים או מפתח שמתאים למנעול. באופן הזה אתם יכולים ליצור אזור ביטחון ראשוני שמונע מפולשים להגיע לדלת הכניסה ולנסות לחדור גם אותה.

גדרות ושערים משמשים כאמור גם כאלמנט עיצובי, שכן ניתן להכין אותם ממגוון חומרים ובמגוון גדלים וצורות באופן שיתאים לטעמכם האישי וגם לעיצוב של סביבתכם. עם גדרות ושערים תוכלו להבליט את ביתכם בצורה ייחודית מחד ולספק לעצמכם ולכל מי ששוהה בו תחושת בטיחות ורוגע שקשה להשיג בדרכים אחרות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה