שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

היכרות ראשונה עם ביובית


eve nogile
 
 

הרי תחום האינסטלציה מבוסס על היכולת לשמור על צינורות הביוב והמים, בין אם מדובר על התחום הביתי והמשרדי ובין אם מדובר על התחום התעשייתי, שכולל גם את צינורות הביוב הגדולים מתחת לרחובות. סתימה או נזילה הן שתי בעיות מאוד נפוצות והטיפול בהן דורש יכולות מקצועיות גבוהות למדי, שכן העבודה יכולה לפגוע בתשתיות אחרות באופן היקפי.


התנאים להזמנת השירות


ביובית, אם כן, היא משאית הנושאת מיכל גדול שיכול להכיל כמויות משמעותיות של מי שופכין, אם מדובר על שאיבה, ומים רגילים, אם מדובר על שטיפה. בעיות שביובית מטפלת בהן מבוססת על כמויות מאוד גדולות של לכלוך והצטברות שומנים. בצינורות הביוב לא זורמים רק מים, אלא גם פסולת נוזלית אחרת שמגיעה מבתי השימוש, מן הכיורים וכמובן גם מן התעשייה המגוונת. לא תמיד כל הנוזלים ממשיכים הלאה, אלא חלק נשארים במקומם, שוקעים כבוצה בתוך הצינור ובעצם מתחילים תהליך של הצטברות וחסימה. החסימה יכולה להיגרם על ידי שימוש לא נכון של תושבים ואזרחים במערכת הניקוז שלהם ואפילו חדירה של שורשי עצים לאורך הצינור יכולה לעכב את החומרים המוזרמים ולחסום לגמרי.


כשטיפול שוטף הכל שוטף


היתרון של ביובית הוא היכולת לשאוב בעוצמה של עד 150 אטמוספרות והזרקת המים גם כן מתבצעת בלחץ רב. האפשרות להשתמש בשירותיה של ביובית קיימת לכל מצב, אך חשוב לדעת באלו תנאים קיים צורך להזמין את השירותים הללו:
-    התנאי הבסיסי ביותר הוא סתימה של צינור ביוב ראשי, או עיקרי.
-    לא מעט חללים תת קרקעיים נזקקים לשאיבה, בין אם מדובר על מקלטים, על חניונים תת קרקעיים וכל מתחם שיכול להתמלא במים לאור עוצמה גדולה של גשמים וכיוצא בזה.
-    בורות המלאים בשומן באזור מחסנים ותעשייה נדרשים לשאיבה טובה, כדי לאפשר המשך פעילות שוטפת.


להזמין ביובית בדיוק לפי הצורך


איכותה של ביובית הוא גם בפונקציות אותן היא ממלאת כמו שצריך, אך בטרם מזמינים חשוב לדעת האם מדובר ברכב המתאים לתנאי השטח. חברה איכותית מציעה מספר דגמים של רכבים, חלקם מתאימים לשטח, חלקם לחניונים עם תקרה נמוכה ועוד. על מנת שניתן יהיה לקבל את השירות הטוב ביותר, חשוב לעדכן את אנשי החברה בכל הפרטים הטכניים הנדרשים לעבודה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה