שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

המדריך למשלוחי פרחים על פי עונות השנה


דנה

הכותבת הינה שוזרת פרחים מדופלמת שממליצה לקוראים להזמין משלוחי פרחים באתר של באליזר www.balizer.co.il

 
 

כל עונה בשנה מתאפיינת בסוגי פרחים שגדלים באותה עונה ולכן מומלץ לכלול אותם בהזמנות של משלוחי פרחים.

עונת החורף בישראל מתאפיינת בטמפרטורות נוחות לפרחים וברמת לחות שמתאימה לשמירה על אורך חייהם. בעונת החורף מגיעים לשווקים ורדים עם פקע גדול ומרשים, צבעונים (טוליפים) בצבעים שונים, כלניות בשלל צבעים ונרקיסים. זאת בנוסף לפרחים שמשווקים במהלך כל השנה כגון ליזיאנטוסים, סייפנים (גלדיולות), שושן צחור וליליות.

למרות שהוורד הוא פרח יקר יחסית ומאחר שהוא מככב כאחד מהפרחים הכי קלאסיים ומרשימים, מומלץ לכלול אותו בזרי החורף. מה גם שהוורד הוא פרח רגיש יחסית לחום ולכן ההובלה שלו בחורף בטוחה יותר מפני חשיפתו לחום מוגזם שיכול לפגוע בו.

גם הצבעונים על שלל הצבעים והגוונים שלהם מתאימים לזרי פרחים בחורף במיוחד לאור העובדה שהצבעוני נחשב לפרח מאד אצילי ומלכותי. אופציה נוספת, מרשימה יותר אך גם יקרה יותר היא משלוח סידורי פרחים שכוללים צבעונים. היתרון של הצבעונים שאפשר לקנות אותם עם הפקעות שלהן ובכך להאריך מאד את חייהם.

לעומת זאת בקיץ אין צבעונים וגם פחות מומלץ להזמין משלוחי פרחים שמכילים ורדים. גם בגלל רגישות הוורד לחום וגם בגלל שהוורדים בקיץ קטנים יותר ומרשימים פחות. לעומת זאת מומלץ להזמין בקיץ זרי פרחים שמכילים סייפנים, חרציות, חמניות שנחשבים לפרחים עמידים יותר בתנאי האקלים שלנו בקיץ.

אופציה אחת להזמנת משלוחי פרחים בקיץ הינה זר פרחים שמורכב מסייפנים ושושן צחור. ראשית, מפני שרוב האנשים מעדיפים ואוהבים זרי פרחים לבנים. שנית, מפני אנשים אוהבים את הרושם שמשאירים הסייפנים הגבוהים יחד עם הרושם האדיר של פרח השושן הצחור שהוא אחד מהפרחים הגדולים בשוק.

אופציה נוספת לקיץ הם זרי הפרחים "הכפריים" שמכילים חמניות צהובות עם חרציות כתומות וסולידגו. הרכב זה מכניס את העליזות של שדה פרחים באביב כי יש בו הרכב של צבעים חמים מעוררים בנו שמחה ועליצות. מה גם שפרחים אלה עמידים לתנאי האקלים של הקיץ.

לסיכום, כאשר מזמינים משלוחי פרחים רצוי להתאים את הזרים לפרחים שמומלצים לאותה עונה. מובן יש להתחשב הגורמים נוספים כגון האירוע שעבורו מיועד זר הפרחים והמטרה שלשמה מוזמן משלוח הפרחים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה