שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

הרחקת יונים- עבודות הדברה נוספות


cohen arik

כהן אריק

 
 

אמנם- בכל מקרה, ראוי כי חברת ההדברה תהיה בסיס מקצועי ועתיר אחריות לעובדיה. כלומר: צוות המדבירים של חברת הדברה אמורים להגיע מיומנים לאחר קורס לימודי מקיף שעסק בנושא זה. לא מן הנמנע בנוסף, כי צוות העובדים יצטרכו במקביל לעבור השתלמויות מקצועיות על מנת לבסס את הידיעות ולהתמקצע ולהיחשף לשיטות הדברה חדשות ולאמצעי בטיחות מקובלים.

בארץ ובעולם לא מקלים ראש בנושא בטיחות בני האדם בקרבת מקום ההדברה. לכולם ברור, כי פיזור של חומרי רעל מסוכנים היא לא דבר של מה בכך- ויש אחריות עצומה לכל צוות הדברה להבין באופן וודאי ומדויק- את סוג בעל החיים שאותו יש להדביר על מנת להתאים את סוג ההדברה- החומר ההולם ביותר. בנוסף, כמובן- מיקום הפיזור. כמות הפיזור ואפילו משך זמן הפעולה – כל אלו חייבים להיות מדויקים להפליא.

הדברה- הרחקה- מיגור- והנה בכל זאת, חובה לציין, כי בתוך תחום ההדברה- לא כולם חייבים להיות "מודרים" במשמעות הפשוטה- מתים . ההדברה אמנם נועדה מלכתחילה לקטול את בעלי החיים הלא רצויים, אלא שזאת לא מטרתה מלכתחילה. המטרה הראשית העומדת בבסיס המקצוע המשמעותי הזה היא בסך הכול להרחיק את בעלי החיים הלא רצויים- המגעילים, המטרידים, המאוסים והמפחידים מקרבת בני האדם. כך שהמצב הרצוי באופן טבעי יחזור: בני האדם ישהו בסביבתם הטבעית ללא נוכחות בעלי חיים שאינם חלק ממנה.

אלא שחשוב לזכור, ה"הדברה" עשויה להתבצע- ככל שהיא מתקיימת ונעשית על ידי צוות מומחים ונותני שירות בתחום הדברה - גם באמצעים אחרים, כגון: הרחקת בעל החיים המטריד ( במקרה של כיני יונים) או לכידתו

( במקרה של נחש או מכרסם גדול). רק צוות מומחים מיומן בתחום ההדברה יוכל לקבוע באופן סופי- האם יש ממש צורך לקטול... אולי אפשר להסתפק בהרחקה...


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה