שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

השקעות נדלן בארץ ובחול


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
בתקופתנו, כל המושג של קנית דירה התהפך לחלוטין והפך מנושא מובן מאליו לחלום רחוק. אי לכך, מחויבים אנו לגלות מה השיטה להשגת בית פרטי במחיר נורמאלי, יתר על כן, לקנית נדלן למגורים שוה שיתן לנו תקבול גבוה כשנשפר דיור.

פה אשתדל לעסוק בדברים החשובים בדבר קניה של דירות ובתים, בארה''ב, אתאמץ לספק פתרונות לשאלות מהותיות הסובבות סביב דברים לדוגמת - נדלן בארה''ב, התעסקות ושימוש בסוכני תווך וקניית נכס מניב.

נכסים מניבים

אחת הנקודות עימה יש צורך להיסתדר, פרט למיקום והגודל, היא היעזרות באיש מקצוע. בלי ספק שיש המון יתרונות - במידה וזה אדם שמתמצא בענייני טווח המחירים, טיב המבנים ומעבר להכל, את היצע הנכסים. עם זאת, יש חיסרון רציני - שקיימת עמלת סוכן, עם זאת, יש לציין כי תשלום זה במרבית המצבים משתווה לרווח, כי לרוב הסוכן מצליח למזער את הפרש במחירים הקיימים בין הצדדים.

נושא מהותי נוסף אשר מומלץ לבדוק בזמן רכישת נכס להשקעה הינו מטרתו. שמא זהו בית למטרת מגורים, באם רוכשים בארצנו או אולי בחול, בכל כוונה נמצא זויות שונות.

נדל''ן מניב בארה''ב - בסיטואציות כאלה עימדו על רכישה רק עם מתווך, כיון שלאחר מכן לא אתם תתפעלו את קניית הנכס שלכם, תהליך השיפוץ שלו והטיפול בשוכרים. עם זאת, רוב המשקיעים משתכנעים לאופציה הזו כאפיק השקעה, ומשום כך כדאי לקלוט היטב מה רמות המחירים ובנוסף, מה תהיה ההכנסה העתידית של הנכס.

קניית מהקבלן או עדיף מיד שנייה? - לא מעט אנשים בטוחים כי בית חדש זה יקר משמעותית מקנייה שלנכס יד שניה. רק שבשתי האופציות יש צורך לזכור שעלות זו היא, לרוב, לא הסוף, שהלא אנחנו עוד צריכים לשלם עבור מגוון תוספות. מהסיבה הזו שומה עלינו להתיחס למחיר בהתאם.

ודבר אחרון, במידה ויש לכם עוד נקודות בקשר ל רכישת נכס וגם ענינים חופפים אשר מדברים על השקעות נדל''ן כאן או בחול כל האפשרויות ב-השקעות נדלן. ומעל לכל אסור לשכוח שבנושא הזה אנו מוכרחים לפעול בצורה שקולה ולדעת את כל פרטי העסקה שלפנינו.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה