שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

התקנת דשא סינטטי


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

כאשר אנחנו מתקינים דשא סינטטי חשוב לזכור כי מדובר בפעולה מורכבת הדורשת דיוק מיומנות וירידה פרטים קטנים. את פעולת ההתקנה של הדשא הסינטטי ניתן לחלק לשלושה שלבים מרכזיים: השלב הראשון – הכנת שלב הקרקע שלב זה כולל יישור השטח הוצאה של צמח יפרע העלולים להפריע להדבקת הדשא וכדומה. השלב השני בתהליך התקנת הדשא הסינטטי הוא הפריסה כלומר מרבדי דשא סינטטי מגיעים בחתיכות נפרדות בדרך כלל בגדלים שווים, לכן יש לפרוס את מרבדי הדשא באופן צמוד ומדויק שלא יהיה ניתן להבחין בחיתוכים שבין מרבדי הדשא  הנפרדים. יש לזכור את השלב הזה כלומר את השלב השני יש לבצע בדיוק רב ומקצועיות שכן השלב השני יהיה זה שיקבע את המראה הוויזואלי של הגינה שלכם לאורך שנים רבות ,והרי כולנו רוצים גינה מטופחת ויפה. בשלב השלישי נבצע את ההדבקה של הדשא הסינטטי לקרקע ,בשלב הזה נדאג לחזק את הדשא לקרקע בסך הכול אורכת ההתקנה שני ימי עבודה מלאים.

 חשוב לזכור כי במהלך השבוע לאחר התקנת הדשא עדיין יהיו קיימות מגבלות מסוימות על מרבדי הדשא החדשים אך לאחר תקופת ההסתגלות נוכל לעשות כרצוננו ללא כל הגבלה. חשוב לדעת כי ניתן לבצע התקנת דשא סינטטי באופן עצמאי אך כדאי להשאיר את ביצוע ההתקנה למומחים ומנוסים בתחום.שכן אנחנו רוצים את הטוב ביותר עבורנו לכן כדאי לחכות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע ולא לעשב את העבודה באופן עצמאי.  התקנת דשא סינטטי אומנם באופן עצמאי היא יחסית זולה .אבל כאשר התקנת דשא סינטטי בחצר או בגינה שלך תתבצע על ידי מקצוענים בתחום קרוב לוודאי שהם יציעו לך ביטוח כולל ומקיף על מרבדי הדשא לאורך זמן רב בדרך כלל בין חמש לעשר שנים.  שוב חשוב לזכור למרות שהתקנת דשא סינטטי באופן עצמאי זולה יותר כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע הם מבינים בתחום והם אלה שיכולים לדאוג לדשא שלך בצורה הטובה ביותר.

חשוב לדעת כי התקנת דשא סינטטי היא עבודה פיזית לא פשוטה בה נדרש להרים משקלים כבדים לחפור ולעשות שימשו בכלים מאסיביים ף וכמו כן להתכופף למשל זמן  ממושך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה