שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

התקנת דשא סינטטי בגן ילדים - הפתרון המושלם


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

חצר גן ילדים זה מקום בו הילדים מבלים שעות רבות, בחצר הילדים משתוללים, קופצים ומטפסים מעניקים חופש לדמיון, חצר גן ילדים היא מקום שמח. ילדים אוהבים לבלות שעות רבות בחוץ לכן הם צריכים סביבה נוחה ונעימה שירגישו בה בנוח, סביבה שתתאים להתפתחות שלהם בצורה הטובה ביותר.

כיום בגני ילדים רבים מתקינים דשא סינטטי. הילדים יוצאים החוצה כל יום ומבלים בחוץ שעות רבות, המשטח חשוף לפגעי מזג האוויר, גשמים או שמש חזקה, דשא רגיל סופג את פגעי מזג האוויר. דשא סינטטי לעומת זאת לא מושפע מפגעי מזג האוויר, אפשר להתקין דשא סינטטי בכל עונות השנה הוא לא יצמח לפתע אלא יישאר באותו מצב. התקנת דשא סינטטי בגן ילדים מהווה פתרון מושלם, מגע הדשא נעים וטבעי לאורך כל ימות השנה

עלות ההתקנה היא גבוהה יחסית לדשא רגיל אבל בסופו של דבר מדובר ביתרון עצום. דשא סינטטי אינו דורש טיפול רב, הוא עמיד בפני נזקי מזג האוויר וחוסך במים. בישראל יש מצוקת מים קשה, בעלי גינות נדרשים לחסוך ככל האפשר ולהשקות את הגינות שלהם בהתאם להוראות, כתוצאה מכך נגרם נזק רב לדשא. דשא סינטטי לא ניזוק כתוצאה מפגעי מזג האוויר והוא עמיד במשך כל ימות השנה, דשא סינטטי אינו זולל מים בניגוד לדשא רגיל, מה שמאפשר לכם לחסוך במים. דשא סינטטי אינו דורש טיפול בניגוד לדשא רגיל, דשא רגיל עשוי לנבול בשלב מסוים אם לא מטפלים בו כראוי, אין ספק דשא סינטטי היא השקעה משתלמת במקום כמו גן ילדים, הילדים יכולים לצאת החוצה וליהנות מצבעו הירוק וממראה נהדר של דשא סינטטי, כיום אנשים רבים מבינים את חשיבות הדשא הסינטטי בשמירה על איכות הסביבה.

דשא סינטטי לא דורש טיפול רב לכן הוא חוסך בעלויות למשל כמו חומרי הדברה, דשא סינטטי מאפשר לילדים לרוץ באופן חופשי בלי להיות חשופים לכימיקלים שונים, אין ספק מדובר ביתרון גדול במקום כמו גן ילדים. על ידי התקנת דשא סינטטי מבטיחים לשמור על הילדים בצורה הטובה ביותר, דשא סינטטי תורם ליצירת אווירה טובה יותר ובמקום כמו גן ילדים יש חשיבות רבה ליצירת אווירה מתאימה.    


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה