שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

חומרי איטום לאמבטיה- איטום חדר אמבטיה - טיפים


gabi yfrac
 
 

כל מה שצריך לדעת על איטום חדר אמבטיה

חדר האמבטיה חשוף כידוע, לרטיבות רבה. כחלק מכך, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד על איטום חדר זה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. בכדי להשיג איטום ברמה משביעת רצון יש לאטום הן את הקירות והן את הרצפה. שלב האיטום מתבצע לפני הריצוף ומכיוון שבכוחו למנוע הרס לריצוף ולקירות, חשוב לא כדאי לפסוח על שלב זה. עבודת האיטום מתבצעת על ידי חומרי איטום ייעודיים למטרה זאת: ישנם חומרים על בסיס צמנט וישנם חומרים המבוססים על ביטומנים ופולימרים. בכדי שעבודת האיטום תהיה איכותית, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את איש המקצוע אשר יבצע אותה ולוודא שמדובר באיש מקצוע מנוסה, אשר ברשותו חומרי איטום איכותיים ביותר לביצוע האיטום. חשוב לקחת בחשבון, שאיטום אשר יתבצע בצורה לא איכותית יכול לגרום לעובש, לפטרת ולכשלים נוספים אשר נובעים מרטיבות בחדר.

 

עבודות ההכנה לאיטום

בכדי לאטום חדרים רטובים, נדרשת עבודת הכנה יסודית - ללא קיצורי דרך. עבודת ההכנה כוללת בין  היתר: פירוק דלת חדר האמבטיה, פירוק ריהוט האמבטיה, פירוק של הכלים הסניטריים והריצוף הקיים. בשלב הבא, יש להסיר את השכבה אשר מתחת לריצוף, עד לגילוי הבטון. בטרם תחילת עבודת האיטום, חשוב לנקות באופן יסודי את אותו בטון. רק לאחר ביצוע של כל השלבים הללו באופן מקצועי תוך זהירות לא לפגוע בקירות, ניתן לעבור לשלב עבודת האיטום בפועל בעזרת חומרי איטום מיוחדים.

הליך האיטום עצמו

הליך איטום האמבטיה כולל שלבי עבודה רבים, כאשר לכל שלב ולו המינורי ביותר, יש חשיבות גבוהה להצלחת התהליך. בשלב הראשון, ימרח חומר מיוחד על הרצפה ועל קירות חדר האמבטיה - חשוב מאוד להקפיד עד שהחומר יתייבש באופן מוחלט בטרם המעבר לשלב הבא של העבודה. השלב השני, יהיה מריחת השכבה הראשונה של חומר האיטום. רק לאחר שהשכבה הראשונה תתייבש באופן מוחלט, יהיה ניתן למרוח את השכבה השנייה של חומר האיטום. במקרים רבים, ההמלצה תהיה למרוח גם שכבה שלישית בכדי שהאיטום יהיה איכותי יותר. בשלב הבא, יש לערוך בדיקות שונות בכדי לוודא שעבודת האיטום אכן בוצעה כהלכה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה