שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

חיפוי קיר בחלוקי נחל


דנוש

עיצוב נוף

http://www.tufit.co.il

 
 

במאמר זה נביא את הפרקטיקה והיישום של חיפוי קיר באמצעות חלוקי נחל . לפני שאנו ניגשים לביצוע חשוב לציין שזוהי עבודה לא פשוטה שלוקחת זמן ודורשת המון סבלנות.... אך התוצאה שווה כל רגע!

אפשרות אחת היא הטבעה של חלוקי נחל אחד אחד על גבי הקיר או הריצפה, חשוב לשמור על גובה אחיד ולהטביע את החלוק יוצר מחצי מעוביו במלט על מנת שיחזיק טוב ויציב. אפשרות נוספת שבה נתמקד היא יצירת אריחים מחלוקים ולאחר מכן הדבקתם על הקיר.

אריח כזה בעצם מורכב מכמות גדולה של חלוקי נחל בגדלים משתנים אשר מודבקים על גבי רשת ויוצר מראה חלק ומרהיב. חשוב לשמור על אחידות בין האריחים על מנת שכאשר נחבר אותם אחד ליד השני על הקיר נקבל מראה הומוגני אשר לא יראו בו את החיבורים.

בשלב הראשון מומלץ להכין את השטח - ליצור העמדה של החלוקים על גבי הרשת ללא הדבקה ליצירת מראה מושלם. לאחר מכן ניתן להתחיל ולהדביק חלוק ליד חלוק לפי הצורה שסידרנו - כדאי להתייעץ בחנות חומרי בניין על סוג הדבק מכיוון שקיימים סוגים רבים לשימושים שונים - לדוגמא אם זה מיועד למקלחת צריך להיות דבק שעמיד בלחות וכדומה.

לאחר ההדבקה מנקים בצורה ייסודית את האבנים ורואים שבאמת קיבלנו מראה אחיד. כמובן שצריך להשאיר את האריחים לייבוש על פי  הוראות יצרן הדבק. ולאחר מכן כל מה שנשאר הוא להדביקם לקיר המיועד.

ניתן למצוא סוגים רבים ביותר של חלוקי נחל בהמון המון צבעים וגדלים כך שנוכל להתאים את הצבע לסגנון העיצובי ולמראה שאנו חפצים בו ללא בעיה. אפשרות יפה נוספת היא לשלב אריחים בצבעים שונים או בתוך האריח עצמו ליצור ניגודיות של צבעים.

המראה של חלוקי נחל בקיר או בריצוף מהווה תחושה של זרימה ושל טבע והוא ייחודי ביותר


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה