שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

חלונות סקיילייט - האם כדאי


עליית גג

 

חלונות גג הם ההתמחות המרכזית והעיקרית של חברת "עליית גג" הפועלת בישראל עשרות שנים. החברה משווקת בין השאר חלונות גג מתוצרת חברת VELUXהדנית וכן סולמות מתקפלים לעליית גג.

בואו להתרשם ולהתייעץ או צרו קשר:

www.aliat-gag.co.il

 
 

 

מהם חלונות גג סקיילייט ומהם היתרונות בהתקנתם

 

חלונות מסוג סקיילייט הם חלונות גג המביאים לתגבור משמעותי של התאורה והאוורור בעליית הגג, ומהווים פתרון מעולה כתוספת חלון מעוצב לעליית הגג עם מידת פונקציונאליות גבוהה מאד. בחללי עליית גג דחוסים אין אוורור מספק ברוב המקרים, והחלל הינו חשוך ודי חנוק. האופציה להוספת חלונות בעליית הגג לא תמיד רלוונטית בפני המבקשים להפוך את חלל עליית הגג לחלל מגורים נחמד. לעתים קרובות ניתן להוסיף חלון אחד בלבד, שאינו נותן מענה מספק לזרימת אוויר ואוורור נאות של החלל. נוסף על כך, חללי עליית גג הינם לרוב חשוכים למדי, בעיקר משום שייעודה המקורי של עליית הגג איננה למטרת מגורים, אלא כשטח אחסון נוסף לבית או לעסק. התקנת סקיילייט נותנת מענה נהדר לשתי בעיות אלו, משום שהיא מאפשרת סירקולציה קרי זרימה וערבול טוב של האוויר בחלל, במקביל להחדרת אור יום טבעי ובכך מביאה לחיסכון משמעותי באנרגיה, גורמת להשפעה טובה על אקלים החלל, וכן חיסכון בהוצאות החשמל על תאורה ועל מיזוג. מעבר לכך, חלונות סקיילייט מוסיפים אלמנט עיצובי נהדר ויוצא דופן לחלל עליית הגג, בין אם הם ממוקמים בגג רעפים משופע, או בגג ישר, ומוסיפים לחלל נופך רומנטי אינטימי ומואר.

 

התקנת חלונות סקיילייט - האם יש  מקרים שההתקנה אינה ממש כדאית

 

ישנם חללי עליות גג, שהתקנת חלונות גג בהן הינה למעשה מיותרת.  אם ניקח בחשבון את העובדה שהתקנת חלונות גג, הינה השקעה כספית לא קטנה, אזי אם אין בכוונתכם להפוך את עליית הגג לחלל מגורים קבוע, אזי ברוב המקרים, אין טעם בהשקעה כספית גדולה רק כדי לספק אוורור נוסף לעליית הגג, וניתן בהחלט להסתפק בהתקנת כיפת תאורה שאינה נפתחת. גם בחללי עליות גג שבהם ישנם חלונות גדולים ומרווחים, לא תמיד מוכיחה עצמה התקנת חלונות גג כיעילה, וכאשר שאר החלונות הקיימים כבר מספקים זרימת אוויר טובה ואור טבעי אזי אין כנראה צורך בהתקנת חלון גג נוסף למטרה זו אלא אם כן החלטתם לעשות זאת רק עבור האלמנט העיצובי שבדבר.

 

חלונות סקיילייט- מה חשוב שתדעו?

 

אם בכל זאת הגעתם למסקנה שיש להתקין חלונות סקיילייט, חשוב מאד לבחור נכון מוצר איכותי ואת צוות ההתקנה האמין והטוב ביותר שניתן. אם חלונות גג אינם מותקנים כראוי, אזי אתם עשוייים לסבול מדליפות גשם ורטיבות דרך חלון הגג, איטום גרוע ודליפת רעשים מבחוץ, וכן בידוד לקוי נגד חום וקור. לפיכך, בבואכם לרכוש חלון גג סקיילייט, רצוי מאד להקפיד לבחור מוצר שיוצר בארצות בהם האקלים החורפי קשה למדי, ובכך להבטיח שחלונות אלו נבדקו על הצד הטוב ביותר בתנאים לא פשוטים. בדקו שחלקי החלון החיצוניים עשויים אלומיניום בלבד, מה שיבטיח את עמידותו של החלון לאורך זמן, וכן שהזכוכית תהיה כפולה ועבה, בעלת יכולת סינון קרני השמש, ושחלקו הפנימי של החלון יורכב מעץ איכותי מלא שעבר טיפול בחומר מתאים.

 

 

אודות

כבר מזה עשרות שנים שחלונות גג הם התמחותה המרכזית והעיקרית של חברת "עליית גג". החברה משווקת בין השאר חלונות גג מתוצרת חברת VELUX  הדנית הנחשבים המובילים בעולם, וכן סולמות מתקפלים לעליית גג.

בקרו באתר שלנו, בואו להתרשם ולהתייעץ באולמות התצוגה או צרו קשר דרך האתר:

www.aliat-gag.co.il


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה