שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

טיפים לאחסון חפצים יקרי ערך


שירה דניאל

שירה דניאל

 
 

חושבים לפנות לחברה המספקת שירותי אחסנת תכולת דירה? הנה כמה טיפים שכדאי להכיר עבור אחסון תכשיטים בעלי ערך כספי גבוה

שירותי אחסנת תכולת דירה מציעים יתרונות רבים והם מתאימים ללקוחות פרטיים, משפחות ועובדים המתכננים רילוקיישן לחו"ל. שירותי האחסנה מיועדים עבור כל סוגי התכולה לרבות רהיטים וציוד אישי. יחד עם זאת, הדגש העיקרי מבחינת הלקוח צריך להיות על אחסון חפצים יקרי ערך. אין סיבה לקחת סיכון וכדאי להיערך מראש באמצעות תיאום שירותי אחסנת תכולת דירה מול חברה מקצועית.

הנה כמה טיפים לאחסון יעיל של חפצים, תכשיטים או דברים אחרים בעלי ערך כספי גבוה:

א. בצעו את ההובלה בעצמכם– רוב החברות העוסקות בענף הלוגיסטיקה מציעות שילוב בין הובלה לבין שירותי אחסנת תכולת דירה. זהו שילוב אטרקטיבי מבחינת מחיר ונוחות, אך הוא אינו מיועד לחפצים יקרי ערך. את החפצים האלו נסו להוביל בעצמכם וישירות לתוך המחסן. כך תצמצמו את הסיכון לאובדן או גניבה של החפצים בדרך, במהלך הטעינה או בפריקה.

ב. פרצה קוראת לגנב– ארזו היטב את החפצים והשתמשו בכמה שיותר קרטונים, ארגזים ושקיות. זכרו כי פרצה קוראת לגנב ויהיה קשה מאוד להגן על חפצים יקרי ערך הנראים מרחוק. לא משנה איפה תתאמו את שירותי האחסון עבור תכולת הדירה, האריזה של תכשיטים היא באחריותכם בלבד.

ג. שמרו על דיסקרטיות– אל תפרסמו ברבים את עניין אחסון החפצים יקרי הערך. שמרו על דיסקרטיות ובקשו גם מבני המשפחה לשתף פעולה. הימנעו מהפצה מיותרת של המידע והבטיחו שרק הגורמים הרלוונטיים יודעים לגבי הימצאות החפצים במחסן.

תיאום נכון של שירותי אחסנת תכולת דירה

בסופו של דבר, רמת האבטחה תלויה בעיקר בתיאום נכון של שירותי אחסנת תכולת דירה מול חברה מקצועית. חברה ברמה גבוהה תמנע מכם את עוגמת הנפש ותגן על תכשיטים וחפצים יקרי ערך מכל סוג. בחברה כזו יודעים כיצד לטפל בתכולת דירה, משרד, חפצים אישיים, תכשיטים ועוד. השקיעו בתיאום נכון של שירותי אחסנה ואל תוותרו על קבלת המלצות מחברים או בני משפחה. הגיעו למחסן כדי לבדוק את רמת האבטחה, התעניינו לגבי הניסיון של המאבטחים והפעילו כמה שיותר שיקול דעת אובייקטיבי.

קיימים הבדלים מסוימים בין אחסון של חפצים יקרי ערך לתקופה קצרה או ארוכה. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בשירותי האחסון למספר ימים או שבועות לפחות, שקלו לקחת איתכם את התכשיטים או הקצו תיק סגור עם מנעול. במקרה של אחסנה לטווח ארוך כבר תצטרכו לחפש אחר פתרונות אריזה יצירתיים יותר. התייעצו עם נציגי החברה המציעה את שירותי האחסון ונצלו את הניסיון שלה. הקפידו לתאם את האחסנה מול חברה שאפשר לסמוך עליה ובדקו באתרי האינטרנט את חוות הדעת של לקוחות קודמים אשר ניסו את השירות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה