שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

טיפים לניקוי וילונות – טיפ טיפות של ניקיונות


דפנה

 אמא במשרה מלאה לשני ילדים מדהימים, חובבת לייפסטייל, חידושים לבית ולגן ותזונה נכונה.
מנצלת את מעט זמני הפנוי בכדי לכתוב ולתעד את תחומי העניין וחוויות היומיום העוברות עליי ועל סובביי.
באהבה :)

 
 

 

טיפים לניקוי וילונות- עצות קטנות, תועלת גדולה. לא אחת, טיפ קטן, טיפ-טיפונת, עשוי לעשות הבדל בין ניקוי שטחי לבין ניקוי יסודי.חשיבות ניקיון הווילונות נובעת לא רק מטעם אסתטי אלא מטעם בריאותי. וילונות עלולים להוות כרי דגירה וגידול למזיקים שונים, ראש וראשונה בהן היא  קרדית האבק.

טיפים לניקוי וילונות:

·         הצטיידו בסבון נוזלי.

·         בדקו שאין על הווילונות אותות וסימנים של שחיקה, התרפטות או ריקבון. במקרה  כזה – ניקיון לא יועיל לחידוש מראהו של הווילון וייתכן כי יש לשקול החלפתו.

·         כבסו אותו בזהירות על-פי הוראות היצרן. (חלק הארי של הווילונות בישראל – 80% בקירוב עשויים מפוליאסטר. יש לכבס אותם ב -30 מעלות ולא לסחוט אותם.

·         לאחר הכיבוס הזהיר- מומלץ לתלות אותם במקום שהם אמורים להיות בו ל לא גיהוץ.

·         וילונות עבים, גדולים וכבדים בכלל וכל הווילונות העשויים מחומרים טבעיים כגון: כותנה ופשתן, יש לשלוח לניקוי מקצועי. חברת ניקוי ספות וריפודים בדרך כלל תדע לעשות את העבודה ובמחיר קטן עשויה למנוע נזק גדול.

·         בעוד הוילון נמצא בניקוי מקצועי- בקשו מחברת הניקוי המומחית להדביר את חרק קרדית אבק הבית ממנו וכך תוכלו לנשום טוב יותר, מבלי חשש מהפרשותיו האלרגניות של החיידק.

·         אם הווילון תלוי על טבעות תלייה שניכרת בהן חלודה במידה שאין לכם אפשרות לרכוש חדשות במקומן - הרתיחו אותן בחומץ לחידוש המראה המקורי שלהן ונקו את מוט התלייה (הקרניז).

·         לאחר כיבוש הווילון בזהירות המתחייבת, תוך שמירה קפדנית על הוראות היצרן, הכניסו אותו למייבש הכביסה עם מרכך ייעודי מתאים לווילונות, שיאפוף אותם בריח טוב ועדין.

 

טיפים לניקוי וילונות נוספים ודאי עשויים להינתן לכם על ידי מי שהתנסו זה מכבר בניקוים באמצעים שונים. חשוב להיות פתוחים ולא לפסול על הסף שום עצה, אבל בשל רגישות הווילונות, ודאי אותם העשויים מרקמים דקים ועדינים, דמויי תחרה, חשוב לנקות רק באופן מושכל באמצעות חומרים ושיטות  שהוכחה יעילותם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה