שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

טכנאי מזגנים במרכז לסביבת חיים קרירה ושפויה


כתיבת מומח
 
 

טכנאי המזגנים צריך להיות מקצוען אמיתי בכול בעיות המזגן. צחום המיזוג מקיף אבחון בעיות במיזוג ובתשתית המביאה את האוויר הקר לחדרים, תיקון תקלות עקב כשל רכיבים במזגן, התקנת מזגן והקמת התשתית, ואף יעוץ לגבי פתרונות עדיפים. טכנאי מזגנים מוצאים לפי המוניטין שיצא לטכנאי, נכונותו לתת הצעת מחיר טובה להתקנה ותיקון, והפניות שלו להעניק לכם פתרון מבלי שתאלצו להמתין לו זמן ממושך. המיזוג בארץ הקייצית שלנו הוא הכרח קיומי כמעט, בוודאי אחרי שהורגלנו במיזוג במקומות העבודה והבילוי שלנו, לכן ראוי שגם ביתנו יעניק לנו סביבה קרירה ונעימה לשהייה גם בשיאו של הקיץ. אם אתם מתכוננים לרכוש מזגן חדש לשימוש עצמי כדאי שקודם כול תכירו את המשתנים השונים בין המזגנים השונים בשוק, על מנת שתרכשו מזגן שיכול לעמוד בציפיה שלכם. ישנם מזגנים רבים וקונפיגורציות רבות, ממזגן עילי למזגן ריצפתי או מזגן מיני מרכזי, ובתפוקות שונות אשר קובעות את יחס צריכת האנרגיה לעוצמת הקור. טכנאי המבצע התקנת מזגן יוכל להעניק לכם יעוץ חיוני בבחירת המזגן המתאים החל מהסוג ועד הפניה למותג אמיו ומוכר.

תיקון המזגן

אם אתם צריכים תיקון למזגן קיים שהתחיל ''לזייף'', בדקו קודם כול את תוקף האחריות למזגן. התוקף תלוי במקור ממנו רכשתם את המזגן, אם רכשתם אותו באופן עצמאי מחנות או ישירות מחברת המזגנים המשווקת או מייצרת את הדגם שלכם. לרוב חברות המזגנים אחראיות לכול בעיה שמתגלה במזגן ולהוצאות התיקון הכרוכות, אך עד למספר שנים בדרך כלל עד שלוש שנים מרכישתו. אם מתגלה בעיה יגיע אליכם טכנאי החברה ויפתור לכם את הבעיה. טכנאי מזגנים במרכז יוכל לתת לכם תיקון איכותי גם אם הבעיה המזגן חורגת מזמן כיסוי האחריות, במקרה זה כדאי לבחור במומחה תיקון מזגנים במרכז שעובד עם רכיבים מקוריים או רכיבים חלופיים באיכות מוכרת וידועה. כדאי תמיד להתחיל את השמשת המזגן לקראת עונת הקיץ כבר עם תחילת האביב כשמזג האוויר עודו נסבל, זאת משום שבעונת הקיץ לחץ העבודה של הטכנאים גדול ויכולתם לתת פתרון מהיר פחות גמישה וגם יקרה יותר.

בקשת אחריות

לכול התקנה או תיקון ראוי לבקש אחריות בכתב לכך שבעיה לא תשוב זמן קצר לאחר ביצוע התיקון, או שההתקנה הראשונית תספק לכם את השקט הנפשי במיזוג אפקטיבי לפחות לכמה שנים, לכן רצוי תמיד להתנות קבלת שירות של טכנאי מזגנים במרכז במסמך אחריות כתוב. ללא אחריות אתם חשופים לעבודה רשלנית ולהשלכותיה. גם תיקון מזגנים צריך להנתן תחת אחריות משום שהרכיבים אינם זולים וכמותם שעות העבודה של הטכנאי וחשיבות פעולתו הטובה והסדירה של המזגן בביתנו בחודשי עונת הקיץ.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה