שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

כיסאות בר


yuval
 
 

על כיסאות הבר בבר של "מתי המקלל" ישבו, וחלקם עדיין יושבים, בעלי שם כמו: חיים גורי, עמוס קינן, דן בן אמוץ, צבי שיסל, בועז שרעבי ועוד סופרים, פרקליטים, עיתונאים פוליטיקאים וגם כמובן עוברים ושבים. כולם נהנו מישיבה נוחה, אלכוהול איכותי וגם מהקללות של מתי.
נכון, אנחנו לא הולכים להזמין בעלי שם לשבת על כיסאות הבר החדשים שלנו, ואם במקרה הם יגיעו לביתנו אין לנו כוונה לקלל אף אחד מהם, אבל גם אנחנו היינו רוצים שמלבד האופי, הצבע והטקסטורה הם יהיו נוחים עבור יושביהם.
לכן אספנו עבורכם מספר טיפים מקצועיים לבחירת כיסאות בר:
בכיסאות בר יש חשיבות גבוהה מאוד לגובה הכיסא, לכן חשוב קודם כל לשים לב שהגובה של הדלפק או האי מתאים לגובה של כיסאות הבר. במידה ומדובר בדלפק סגור חשוב לוודא שהברכיים של היושבים לא יתקלו בדלפק. בכיסאות בר גבוהים במיוחד, חשוב גם לשים לב שיש שלב על כיסא הבר שעליו ניתן להניח את הרגליים משום שאין דבר מעייף יותר מרגליים משתלשלות באוויר.
אם אתם מעוניינים שהישיבה על כיסאות הבר תהיה ישיבה ממושכת, לארוחות צהריים למשל, מומלץ לבחור בכיסאות בר בעלי משענת קטנה. לפני שאתה רוכשים את כיסאות הבר עם המשענת, שבו עליהם, הישענו אחורה ובדקו שהמשענת באמת נוחה ולא למשל ננעצת בגב.
בנוגע למספר כיסאות הבר שעליכם לרכוש, ההמלצה המקובלת היא שבין כל כיסא בר לכיסא בר יהיה לפחות מרחב של 16 ס"מ, על מנת שכול היושבים בסמוך לדלפק יוכלו להרגיש בנוח. לדלפקים קצרים מומלץ להתאים כיסאו בר "רזים".
ומבחינת סגנון העיצוב –
גם כאן ניתן לראות היטב את מגמת ה-"ערבב והתאם", כלומר אתם בהחלט יכולים לקנות שלושה או ארבעה כיסאות בר שכול אחד מהם מעוצב בסגנון שונה ויכול להיות שהתוצאה תהיה מרהיבה, אך ערבוב ממין זה מומלץ רק בתנאי שסגנון העיצוב הכללי במטבח הוא אחיד, אחרת המטבח שלכם יכול לתת רושם מבולבל.
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה