שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

כיצד לבחור בעל מקצוע להתקנת פרגולה


שי סוככים

שי טקס סוככים מתמחים בבניה והתאמת סוככים קבועים וחשמליים לכל סוגי החלונות, מרפסות ועוד.

 
 

כיצד לבחור בעל מקצוע להתקנת פרגולה:

שימוש בפרגולה כפתרון הצללה הפך בשנים האחרונות לשכיח בכל גינה, הפרגולה מאפשרת לשות לגינה מראה מעוצב ואסתטי ובוא בזמן משמשת כחיפוי אפקטיבי בפני תנאי מזג האוויר המשתנים.

חשיבותה הגדולה של הפרגולה לאיכות החיים בבית מחייבת את שכירת שירותיו של בעל מקצוע המתמחה בהתקנתה, התקנה נכונה של פרגולה היא תנאי הכרחי לאריכות ימייה, פרגולה שלא הותקנה כראוי תראה סימנים לכשל תוך זמן קצר. משטח בטון הוא המשטח האידיאלי להתקנת פרגולה אך קיימים פתרונות גם להתקנה על משטחים נוספים, חשוב לפלס את הפרגולה ולהתקין את גג הפרגולה בזווית שתאפשר ניקוז יעיל של מי גשמים.

בחירת בעל המקצוע מתחילה בסביבה הקרובה של המשפחה והחברים, כל אחד מהמוזכרים בוודאי שכר את שירותיו של מתקין פרגולות בעבר, במידה ואין מתקין בנמצא ניתן לחפש ברשת מתקין המספק שירותים באזורכם. בשלב הבא מומלץ להתרשם מעבודת המתקין, בקשו לראות פרגולות שהותקנו על ידו ויתרה מכך קבלו את חוות הדעת של לקוחותיו על עבודתו.

השלב הכמעט לפני אחרון הוא בחינת רישיונו וניסיונו של המתקין, רבים חוששים לבקש ולראות את תעודותיו של המתקין אך למעשה רק כזה המחזיק בתעודות הוא המתקין המתאים לכם. השלב האחרון הוא המחיר, סקר שוק קצר יאפשר לכם לקבוע מהו התקציב אותו תקצו להתקנת הפרגולה. תעשיית הפרגולות מציעה לנו חידושים טכנולוגיים כדוגמת סוככים חשמליים או פרגולות חשמליות המתכווננות בהתאמה לתנאי מזג האוויר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה