שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

כיצד לשמור על מטבח החוץ בעונת החורף


אבי חיון

חברת שדר גריל מתמחה במכירת מוצרי גז מתקדמים, בחברה ניתן למצוא מבחר מוצרי גז מתוצרת כחול לבן יחד עם מוצרים בייבוא אישי.

 
 

כיצד לשמור על מטבח החוץ בעונת החורף:

בעלי הבתים הפרטיים והחצרות למדו כבר מזמן שניתן לשדרג את הגינה או החצר באמצעות הפיכתה לפינה מושלמת לאירוח ולמרגוע. בתוך כך, גם השילוב של חצר עם מטבחי חוץ כבר מזמן רחוק מלהיות חלום. צליית בשר ובישול ארוחה באוויר הצח הופכים את הכנת המזון לחוויה מהנה יותר, במיוחד בימים נעימים וחמימים.

הבעיה מתחילה כאשר מסתיימת לה העונה החמה ומתקרבים הימים הקרים והגשומים. כאן מקבלת משנה תוקף השאלה כיצד ראוי לשמור על מטבחי החוץ.

דרך הקירוי

דרך טובה לשמור בחורף על מטבחי גינה, כאלה שאינם ניידים או מיטלטלים ושלא ניתן לקפלם, היא באמצעות התקנת אמצעים יעילים לקירוי. כאשר בוחרים בפתרון של קירוי כדאי להקדיש תשומת לב לשאלה האם מעדיפים קירוי קבוע או שמא מעדיפים דווקא כזה שניתן לקיפול. משמעות נוספות יש לגודל שאותו מעוניינים לכסות. אמצעי הקירוי הנפוצים ביותר והיעילים ביותר יכולים לכלול:

שימוש בסככות מיריעות ברזנט רחבות ועמידות. התקנה של גגון מחומרים פלסטיים או מחומרים קלים אחרים. התקנה פרגולה המשולבת בסגירת חורף. מדובר בפתרון אלגנטי מאוד, שמספק פתרון עיצובי ולא רק פרקטי. הקמת סוככים מסוגים שונים – בעלי זרועות, עם קסטות, עם מנוע או ללא מנוע. ישנם סוככים בגדלים שונים, מהם הניתנים לקיפול ומהם כאלה שאינם ניתנים לקיפול.

דרך הכיסוי

לעיתים, הפתרון של קירוי איננו הדרך המועדפת להגנה על מטבחי החוץ ועל אביזרים ומתקנים כגון גריל גז, ריהוט גינה וכן הלאה. במקרים כאלה בהחלט ניתן לשקול שימוש באמצעים שונים לכיסוי. כאן ניתן לבחור באמצעם שונים כגון יריעות ניילון או כיסויים ייעודיים שנרכשו לצורך כך. היתרון של הכיסויים, לעומת אחסון במחסן או בבית, נובע מכך שקל מאוד להסיר את הכיסויים כאשר רוצים לבשל או לארח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה