שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

כיצד תבחרו שירות פינוי דירות


אושר

קופירייטינג

 
 

 

יעילות ומקצועיות

תהליך פינוי דירות דורש סדר עבודה מסויים, המתחיל לרוב במיון החפצים ומסתיים בהובלתם אל מחוץ לדירה, כשהם שלמים או מפורקים. בדומה לכל נותני השירות בשוק, קיימת חשיבות רבה לספק מולו אתם מתמודדים בהזמנת שירות פינוי דירות. בזמן שחברה אחת יכולה להיות בעלת צוות  מקצועי ומנוסה המכיר ויודע את סדר העבודה בתהליך הפינוי, תוכלו להיתקל בספק שאינו בעל ניסיון ועבודתו איטית ומייגעת. ספק מנוסה ידע להתאים את הציוד שהוא מביא עימו לתכולת הדירה אותה הוא מפנה- ארגזים גדולים או קטנים, משאית להובלת ריהוט או מכולה לאשפה. ציוד מתאים יחסוך זמן עבודה ויזרז את תהליך הפינוי.

שירותיות ואמינות

חשוב לזכור, כי אפילו שמדובר בהליך פינוי דירות מחפצים שבהם אין צורך, חייבים לשלול את הסיכוי לרמאויות והונאות. רוב החברות המספקות שירות פינוי דירות עושות זאת כדרך לאיסוף חפצים אותם ניתן לחדש, למכור או לתרום, כאשר בתמורה לאותם חפצים, יסכימו חברות פינוי דירות לפנות את שאר החפצים שאין בהם שימוש. כדי להימנע ממצב בו יגיעו מפנים לדירתכם, ייקחו את הפריטים בעלי הערך, יסתלקו וישאירו אתכם עם דירה עמוסה בחפצים שאף חברה לא תרצה עוד לפנות, דאגו לבחור רק בחברת פינוי דירות המציגה חוזה עבודה בכתב ובו פרטים מזהים אודותיה. חברת פינוי דירות אמינה תדרוש לראות את הדירה בטרם הפינוי (גם על מנת להתאים את הציוד ולתכנן את תהליך הפינוי), השתדלו להיפגש עם נציג החברה באופן אישי ולהתרשם ממנו. אם אפשר, בקשו לראות המלצות.

איכות העבודה

הליך של פינוי דירות אמור לחסוך לכם המזמינים זמן, טרחה והמון כאב ראש. כדי להימנע ממשימות השלמה וניקיון בסוף הפינוי, חשוב לברר עם חברת הפינוי מה רמת הניקיון אליה מתחייבים בסיום התהליך. מומלץ לבחור בחברות פינוי דירות המציעות גם ניקיון יסודי המכין את הדירה למגורים, כך ייחסכו מכם כל הטרדות ותוכלו להתחיל להנות מהנכס שברשותכם. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה