שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

כל מה שרציתם לדעת על דשא סינטטי


rona waiss
 
 

סוג הדשא הסינטטי

אם הייתם מבקשים להתקין בשטח הבית שלכם דשא סיננטי לפני כמה עשורים לא עמדה בפניכם בעיה. היה קיים רק סוג אחד והוא זה שהיה מותקן בכל המקומות בלי להתייחס לאופי השטח ולמיקומו. כיום, עם התפתחות התחום,  קיימים בשוק סוגים רבים של דשא סינטטי ויש לבחור בקפידה את סוג הדשא לפני שמבצעים את הרכישה. יש דשא סינטטי שמתאים לגני ילדים, כזה שמתאים לגינות ציבוריות, כזה שמתאים למגרשי כדורגל, כזה שמתאים לבתים פרטיים ועוד. ההתמקצעות הזו הפכה את התחום למתקדם הרבה יותר ומאפשר לאנשים ליהנות מדשא סינטטי שנראה ומרגיש כמעט כמו הדבר האמיתי.

תחזוקה של דשא סינטטי

ברמת העיקרון דשא סינטטי אינו מצריך תחזוקה וזה מה שהופך את הסיפור לאטרקטיבי כל-כך. יחד עם זאת, מומלץ מידי פעם (ואנחנו ממש לא מתכוונים לפעם בשבוע , וגם לא לפעם בחודש) לוודא שמצב הדשא תקין. זה אומר שעליכם יהיה לבדוק שהוא לא מתרומם בחלקים מסוימים ושהוא נשמר שלם ואיכותי. אם השקעתם בהתקנה מקצועית ואמינה, כנראה שלא תצטרכו לדאוג כמעט כלל לדשא שלכם. מה שכן, מומלץ לנקות אותו מפעם לפעם שכן כך תוכלו לשמור עליו בצורה טובה יותר ולאורך זמן רב יותר.

התקנת דשא סינטטי

דבר נוסף שחשוב מאוד לדעת על דשא סינטטי הוא שלאופן ההתקנה ישנה השפעה מכרעת על עמידות הדשא. אין זה אומר שלא תוכלו לעשות את זה בעצמכם, אלא רק שכדאי לחקור וללמוד את העניין לעומק. התקנת דשא סינטטי מקצועית היא חשובה במיוחד וממש לא כדאי לחפף בפן הזה. במידה ואינכם סומכים על היכולות שלכם , תוכלו להיעזר במתקינים מקצועיים שיעשו זאת עבורכם. כך או כך, חשוב לוודא שאתם מבצעים התקנה איכותית ומוצלחת שתשמור על הדשא שנים רבות מבלי להתרומם, להתבלות ולהיקרע.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה