שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

כסא בטיחות המלצות על חנויות


שרית געש

שרית

 
 
פתאום אנחנו הורים

חשש רציני שהפריע לי בתקופת הריוני הראשון היה כיצד אצליח לשמור על העולל שצומח בקרבי, האם אצליח למשל לצאת החוצה ולהיכנס עמו למכונית מבלי לאבד עשתונות?

אחרי מחשבות רבות וצבירת ידע רב מרשת האינטרנט גיליתי פתאום איך לפעול - עליי לרכוש מוצרים המיועדים לפעוטות באופן ראוי, חכם ושקול. רק כך בוודאות אני אצליח להיות מוכנה להיות אמא כמו שחלמתי.

כסא בטיחות המלצות

בימינו, שוק מוצרי התינוקות מלא באינספור מותגים של משחקים ואביזרים שונים, שרובם מתיימרים להתמקם כמובילים בין מתחריהם. אף על פי שמרביתם הבולט מנפנפים באישור המסמל חוזק ואיכות, אנו ההורים האחראים מוכרחים לזכור להכיר את הנהלים מעבר למידע בעלון.

דוגמה לא רעה הינה העת בה אנו מתנסים לראשונה במוצר עליו קיבלנו מחמאות רבות מהורים מרוצים. אך למורת רוחנו, אנו מהר מבינים שכשם שלא בהכרח כולם מחזיקים באותו טעם מוסיקלי, כך לא כל פעוט חווה את אותה הנוחות מהמוצר שכה שיבחו לפנינו. בדיוק בגלל זה אני מדגישה בפניכם, זוגות הורים צעירים, לבדוק טוב את הפרטים עוד לפני הקנייה אותה אתם מתכננים.

אז איך רוכשים מוצרי תינוקות כהלכה?

הכלל ה-1 שעליכם לזכור הוא כלל שאומר שרצוי לעשות הפרדה אבסולוטית בין האביזרים שאפשר לקנות עוד במהלך היריון, לבין האביזרים שאותם כדאי להתאים ישירות לנתוניו של הפעוט ובגלל זה עדיף להמתין מעט עם ההוצאות עליהם.

בין האביזרים השונים שאותם ניתן לקנות לפני הלידה ניתן לציין: מתנות לפעוטות, מזרון לתינוק, שקי שינה לתינוקות ועוד. אבל בין המוצרים עמם עדיף לחכות אפשר להזכיר: בוסטר וגם מיטת מעבר.

מדוע כדאי להמתין עם הרכישה של המוצרים האלו?

הסיבה העיקרית שבגללה אני ממליצה להמתין היא סוגיית ההתאמה האישית. פעמים לא מעטות, אנו למדים כי למרות העובדה שמציינים על אביזר כלשהו שהוא מתאים לגיל אפס ועד לגיל שנתיים ימים, במציאות הוא אינו כל-כך יתאים. ככה לדוגמה - לעתים נקנה איזשהי שמלה מהממת לפי גודל ידוע מראש, ואז נגלה שהיא כלל לא מתאימה.

צריכים המלצות וטיפים? הקליקו על הקישור הבא ודעו כי אכן יש מידע גדול מאוד שבהחלט מאד יעזור לכם, זוגות יקרים, להרגיש סמוכים ובטוחים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה